Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GA
VALLÈS ESPORTIU
2 - 5
CLUB EGARA
PAVELLÓ CAN SALAS Carretera de Castellar, 628, 08227 BARCELONA (TERRASSA)
6/10/2018 09:00
Àrbitre 1: ALBERT CARNÉ GRANÉ Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 MARC VILLALBA GOMEZ
7 MARC ALBERICIO MORCILLO
8 ARNAU GUTIERREZ MORAGAS
11 ARNAU TARRIDA CARRETERO
12 POL BLANCH VERNET
16 FERRAN SERRA VANCELLS
17 ORIOL CAMPOS MORAGAS
18 MARC PUJOL AMAT
23 PEP MALGOSA ISERN

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JUAN JOSE ALBERICIO CHUECA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 ARNAU GUTIERREZ MORAGAS 6 2 Penal
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 JAN CAPELLADES MARCET
6 BERNAT BAÑOS PIZA
8 MARC EJARQUE ROLDAN
9 TONI PALET CARRERAS
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL
11 ALEIX MARGARIT AMATE
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
18 PERE AMAT CASELLAS
19 TON SANROMA ROVIRA
21 BRUNO AVILA GRAN

Entrenadors

Nom
NARCIS VENTALLO TOLOSA

Delegats

Nom
DAVID BAÑOS BORRAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 TONI PALET CARRERAS 1 5 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 1 15 Jugada
9 TONI PALET CARRERAS 2 4 Jugada
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 2 8 Jugada
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL 2 16 Jugada