Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GA
CLUB EGARA
8 - 1
FC BARCELONA
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
6/10/2018 12:00
Àrbitre 1: PEDRO GINEL CRESPO Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 JAN CAPELLADES MARCET
6 BERNAT BAÑOS PIZA
8 MARC EJARQUE ROLDAN
9 TONI PALET CARRERAS
10 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL
11 ALEIX MARGARIT AMATE
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
18 PERE AMAT CASELLAS
19 TON SANROMA ROVIRA
21 BRUNO AVILA GRAN

Entrenadors

Nom
NARCIS VENTALLO TOLOSA

Delegats

Nom
DAVID BAÑOS BORRAS

Targetes

# Nom Minut Motiu
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 28 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 1 1 Jugada
21 BRUNO AVILA GRAN 1 3 Penal
6 BERNAT BAÑOS PIZA 1 13 Jugada
19 TON SANROMA ROVIRA 2 3 Jugada
19 TON SANROMA ROVIRA 2 5 Jugada
21 BRUNO AVILA GRAN 2 13 Jugada
19 TON SANROMA ROVIRA 2 14 Jugada
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 2 17 Jugada
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARTI LANCHO SILVA
3 ARNAU LABBE GARCIA
4 ORIOL ROMEU MARTI
6 SUBIN FERRE CALVET
8 GENIS BATET COMPANY
9 CARLOS ROMAGOSA FLORIT
11 GASPARD ANDRÉ CONIGLIANO
14 NICOLAS RALDA CORFAS
16 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN
17 MAY MORIA NAIDICH

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
DOLORS FERRE CALVET

Targetes

# Nom Minut Motiu
8 GENIS BATET COMPANY 32 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 ARNAU LABBE GARCIA 2 3 Jugada