Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GA
RC POLO
1 - 4
ATLÈTIC TERRASSA HC
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
9/03/2019 17:30
Àrbitre 1: NICOLAS FALCONES VALBUENA Àrbitre 2: PEDRO GINEL CRESPO
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 NATALIA PARAVATI LUCAN
3 SOFIA VALVERDE PALAU-RIBES
5 PATRICIA PORTABELLA CUATRECASAS
6 MARIA DE CAMPS TORRADO
9 ALEJANDRA ORTUÑO GUILERA
10 ALICIA UMBERT ALOMAR
14 AFRICA SALA COLL
15 CARLOTA GUERRERO GARCIA
17 ADRIANA PORTABELLA CUATRECASAS
21 CLARA CALVERA CASADEMUNT
24 MARTA VOGELSANGER COMBALIA
25 ELSA REGUE GALLOSTRA
32 MARTINA FORNS LIMONGE
33 BELEN DAVILA PARMIGIANI
36 PAULINA MUT ESTEBAN
41 LUCIA NADAL BONET
75 NORA GODO MASANA

Entrenadors

Nom
FLAVIA ROSSO LASTRA

Delegats

Nom
HELENA RUTLLANT LABEAGA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
36 PAULINA MUT ESTEBAN 1 1 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 VINYET GEIS CASAS
3 ANGELS IBAÑEZ JORDA
6 LAURA ARMENGOL BOSCH
7 MARTA NIETO MUSSONS
8 MAR SOLA GONZALEZ
9 ELENA MARTINEZ TORRES
11 NURIA ESCUDE NOVELL
14 HANNA BADIA BOGNER
16 JULIA GARCIA PUJANTE
17 MARIA TORRENT MAESTRO
19 MERITXELL VIZCAINO VALLMITJANA
20 NURIA CARLES ANDREU
32 IVET BADIA ESCODA
91 AINA MATARRODONA MORAGAS

Entrenadors

Nom
JORDI FLO DURBAN
XAVIER LIS PASARELL

Delegats

Nom
XAVIER CORBERA FORCADA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
20 NURIA CARLES ANDREU 1 8 Jugada
17 MARIA TORRENT MAESTRO 1 14 Jugada
20 NURIA CARLES ANDREU 3 7 Jugada
32 IVET BADIA ESCODA 4 7 Jugada