Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GA
CLUB EGARA
0 - 3
CD TERRASSA HOCKEY
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
17/02/2019 10:30
Àrbitre 1: SANTI TRUJILLO ROLDÁN Àrbitre 2: JOAN VERDAGUER BOVER
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 CAROLA GROS LLUCH
6 ANNA GISPERT AMAT
8 MARIA TRUJILLO ROLDAN
9 JULIA COLOMINAS BLANXART
9 LAURA REAL PARRADO
10 MAR BOSCH RAMIREZ
12 MARTA ROQUE SERRANO
16 ANNA PALOMARES TORRENS
17 LAIA RECASENS LLOBET
17 CARLA MUÑOZ DEL OLMO
18 SARA GIBERT MARCET
19 MARTA COMERMA OLIVE
21 MARIA SANROMA MARCET
22 MIREIA HERRERO GARCIA
31 PAULA VILA GUAL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
16 ANNA PALOMARES TORRENS None Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 MARIA FONOLLOSA MAILLO
3 VINYET BLASI VENTALLO
4 BERTA MATA MARINE
7 PAULA RAMIREZ RODRIGUEZ
8 LENA ALONSO GONZALEZ
10 ITZIAR FONTANS AMONDARAIN
11 ABRIL JORNET VILARASAU
12 ESTEL FORTE GENESCA
13 MARTA CARDUS MAIQUES
17 MARIA STRAPPATO GARRETA
19 XENIA LAZARO BLASCO
21 JULIA SUAREZ ARENAS
23 ANNA MARIN SAMPER
24 IMMA MARTIN GUTES
31 EMMA PIRLA JIMENEZ
33 FIONA ADELL MILL

Entrenadors

Nom
ALBERT BERNADES AYUSO

Delegats

Nom
EMILI MATA PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 MARTA CARDUS MAIQUES 2 16 Jugada
13 MARTA CARDUS MAIQUES 3 3 Jugada
12 ESTEL FORTE GENESCA 3 5 Jugada