Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GA
JUNIOR FC
2 - 0
ATLÈTIC TERRASSA HC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
11/11/2018 16:00
Àrbitre 1: SANTI SOLA CABELLO Àrbitre 2: NÚRIA RIBÓ CABISTANY
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 BET RIBAS FONT
4 PAULA NAVARRO ALBERTI
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA
6 NATALIA GARCIA PLANET
7 MARIA ALTARRIBA CODINACH
9 BLANCA ORSOLA OLTRA
11 LAIA CASASAYAS GIBERT
13 PAULA DRESEMANN CAMPOS
15 MARIA CAMBRA SOLER
16 ELISABET CALVERA MADAULA
21 GINA MARTI GUIU
22 ANNA TOLRA AZOR
23 CARLA CABRERA PAEZ
25 CLARA PEREZ CALDERON
26 MARIA ALEMANY ROURA
28 ANNA GARDSJORD MARAGALL
51 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ
85 JANA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom
STEFANIA SOLEDAD PIRIS CAVA

Delegats

Nom
CRISTINA FONT TORRENS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA 2 2 Jugada
7 MARIA ALTARRIBA CODINACH 2 14 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 MIREIA RIBO SOLER
2 CRISTINA CARRERA BOU
3 ANGELS IBAÑEZ JORDA
6 LAURA ARMENGOL BOSCH
7 MARTA NIETO MUSSONS
8 MAR SOLA GONZALEZ
9 ELENA MARTINEZ TORRES
11 NURIA ESCUDE NOVELL
16 JULIA GARCIA PUJANTE
17 MARIA TORRENT MAESTRO
19 MERITXELL VIZCAINO VALLMITJANA
23 CARMINA BASCO CONESA
30 JULIA PARERA MARTIN
32 IVET BADIA ESCODA
33 LLUNA RIERA MALGOSA

Entrenadors

Nom
XAVIER LIS PASARELL

Delegats

Nom
XAVIER CORBERA FORCADA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus