Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GA
JUNIOR FC
5 - 0
RC POLO
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
14/10/2018 17:30
Àrbitre 1: NÚRIA RIBÓ CABISTANY Àrbitre 2: JOAN VERDAGUER BOVER
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 BET RIBAS FONT
4 PAULA NAVARRO ALBERTI
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA
6 NATALIA GARCIA PLANET
9 BLANCA ORSOLA OLTRA
11 LAIA CASASAYAS GIBERT
13 PAULA DRESEMANN CAMPOS
14 MARIA DURAN BACHES
15 MARIA CAMBRA SOLER
16 ELISABET CALVERA MADAULA
21 GINA MARTI GUIU
22 ANNA TOLRA AZOR
23 CARLA CABRERA PAEZ
28 ANNA GARDSJORD MARAGALL
51 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ
85 JANA MARTINEZ PASCUAL
99 GALILEA SANCHEZ RUIZ

Entrenadors

Nom
STEFANIA SOLEDAD PIRIS CAVA

Delegats

Nom
CRISTINA FONT TORRENS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 NATALIA GARCIA PLANET 1 13 Jugada
11 LAIA CASASAYAS GIBERT 1 14 Jugada
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA 3 40 Penal
11 LAIA CASASAYAS GIBERT 4 62 Penal
21 GINA MARTI GUIU 4 70 Penal
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 NATALIA PARAVATI LUCAN
3 SOFIA VALVERDE PALAU-RIBES
5 PATRICIA PORTABELLA CUATRECASAS
6 MARIA DE CAMPS TORRADO
9 ALEJANDRA ORTUÑO GUILERA
10 ALICIA UMBERT ALOMAR
14 AFRICA SALA COLL
15 CARLOTA GUERRERO GARCIA
17 ADRIANA PORTABELLA CUATRECASAS
21 CLARA CALVERA CASADEMUNT
24 MARTA VOGELSANGER COMBALIA
25 ELSA REGUE GALLOSTRA
32 MARTINA FORNS LIMONGE
34 LAURA TRIAS DE BES RUTLLAN
36 PAULINA MUT ESTEBAN
41 LUCIA NADAL BONET
59 CECILIA DURAN BASSO

Entrenadors

Nom
FLAVIA ROSSO LASTRA

Delegats

Nom
HELENA RUTLLANT LABEAGA

Targetes

# Nom Minut Motiu
9 ALEJANDRA ORTUÑO GUILERA 27 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus