Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
JUNIOR FC
3 - 1
RC POLO
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
30/03/2019 17:00
Àrbitre 1: CARLOS DOLZ BAUTISTA Àrbitre 2: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
13 DIEGO SERRA GALLO
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 SANTIAGO PUJOL RICO
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 PABLO ESPINO MATAS 1 8 Jugada
11 PABLO ESPINO MATAS 3 15 Jugada
4 ORIOL LOPEZ IBARS 4 15 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS ESTEBAN PULLES
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
25 CARLOS GODO MASANA
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 JAIME IBRAN DIEZ
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
63 MATEO OZONAS HEVIA

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO

Targetes

# Nom Minut Motiu
9 CARLOS ESTEBAN PULLES 65 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN 4 5 Penal