Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
LINIA 22 HC A
2 - 5
CLUB EGARA
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
30/03/2019 15:30
Àrbitre 1: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS Àrbitre 2: RAFA GARRIDO OLIVA
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
0 JAN HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
7 QASIM ALI
8 JAN MENDOZA ANTOLI
9 ALEX ALCARAZ GARCIA
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
12 MARC FERRERO MOIX
13 FRANCESC MAGRANE BATET
17 ROC FARNOS CLEMENTE
21 PAU GARCIA OSUNA
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 DANIEL SALAS MEDINA
27 BERNAT LOPEZ MARIN
79 BRU CARDONA ESQUIUS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
79 BRU CARDONA ESQUIUS 60 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 ROC FARNOS CLEMENTE 3 47 Jugada
1 PAU GALY LADERO 4 63 Jugada
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
14 NACHO MANENT LIMIA
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 ERIC MOLINE SOLER 1 5 Jugada
24 PERE MORAN MARQUES 2 18 Jugada
5 JAN CARRERAS PIERRES 4 56 Jugada
16 ORIOL NART TORRENS 4 62 Jugada
24 PERE MORAN MARQUES 4 69 Jugada