Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
8 - 1
FC BARCELONA
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
17/03/2019 10:45
Àrbitre 1: ROGER VIZCAINO VALLMITJANA Àrbitre 2: ESTEVE CASAS VILA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
14 NACHO MANENT LIMIA
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu
22 PAU BROTO OLIVE 35 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 ERIC MOLINE SOLER 1 5 Penal
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI 2 1 Jugada
13 ERIC MOLINE SOLER 2 5 Penal
13 ERIC MOLINE SOLER 2 17 Penal
6 JAN BORRAS MASSAGUER 3 9 Jugada
6 JAN BORRAS MASSAGUER 3 11 Jugada
22 PAU BROTO OLIVE 3 15 Jugada
13 ERIC MOLINE SOLER 4 6 Penal
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
2 ADRIA VALLS HERNANDEZ
3 NARESH MARQUES JOSHI
6 NIL BARTOLOME ABELLO
7 ANDRES MONTERO MOREIRA
8 ANDERSSON MAYORGA MOREJON
10 POL COMPTA SEGURA
13 GERARD MARTINEZ ROIG
16 LUARD POL MORENO
17 MAY MORIA NAIDICH
18 BIEL PORCEL COMPANY
19 RICARDO GALLEGO SANCHEZ
31 ARNAU LABBE GARCIA
61 SUBIN FERRE CALVET
76 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN
99 JAN ABAD JUSTES

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
16 LUARD POL MORENO 28 Falta intencionada background
6 NIL BARTOLOME ABELLO 62 Falta intencionada background
76 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN 67 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 RICARDO GALLEGO SANCHEZ 3 4 Penal