Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
FC BARCELONA
2 - 3
RC POLO
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
10/03/2019 12:00
Àrbitre 1: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 2: JUAN MIGUEL ALANÍS REQUENA
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
3 NARESH MARQUES JOSHI
4 ALEX FERNANDEZ MEMBRIVES
6 NIL BARTOLOME ABELLO
7 ANDRES MONTERO MOREIRA
8 ANDERSSON MAYORGA MOREJON
10 POL COMPTA SEGURA
11 ANDREAS RAFI DVORACEK
13 GERARD MARTINEZ ROIG
14 GUILLERMO TOSCAS ORMAZABAL
16 LUARD POL MORENO
17 MAY MORIA NAIDICH
19 RICARDO GALLEGO SANCHEZ
31 ARNAU LABBE GARCIA
76 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN
81 GENIS BATET COMPANY
99 JAN ABAD JUSTES

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JAUME MARTINEZ ALBALADEJO

Targetes

# Nom Minut Motiu
6 NIL BARTOLOME ABELLO 510 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 ANDREAS RAFI DVORACEK 1 15 Penal
11 ANDREAS RAFI DVORACEK 4 68 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS ESTEBAN PULLES
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
13 JAIME IBRAN DIEZ
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
25 CARLOS GODO MASANA
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
123 GUILLERMO BACH ALEU

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 1 4 Jugada
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH 4 55 Jugada
9 CARLOS ESTEBAN PULLES 4 62 Jugada