Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
ILURO HC
1 - 6
CLUB EGARA
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
9/03/2019 17:00
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: JOSEP ORIOL PALET COMAS
ILURO HC

Jugadors

# Nom
4 Oleguer Urgeles Roura
5 FERRAN REIG TEJEDOR
12 GUILLEM MASSAGUER QUEROL
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
15 ORIOL ZAMORA MERINO
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 POL CABALLERO ORTEGA
21 JOAN LOPEZ ROVIRA
22 PAU AGUILA PEREZ
24 ROGER BERNABEU GRAUPERA
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
26 DANIEL ESTEBAN ESQUINA
27 ROGER SAULEDA CACHO
30 ORIOL RAURICH PUCHE
33 BERNAT CARBONELL SALA
35 ORIOL MUÑOZ MELCHOR
38 MARTI CUSACHS GIL

Entrenadors

Nom
DAVID MINGUILLON PLANELL

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER 4 62 Penal
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
22 PAU BROTO OLIVE 1 6 Jugada
5 JAN CARRERAS PIERRES 2 30 Penal
13 ERIC MOLINE SOLER 2 32 Jugada
4 CONRAD PUIG ARIMON 3 44 Penal
4 CONRAD PUIG ARIMON 4 53 Jugada
13 ERIC MOLINE SOLER 4 60 Penal