Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
JUNIOR FC
7 - 0
LINIA 22 HC A
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
2/03/2019 18:00
Àrbitre 1: ALVARO COMPANY GARCIA Àrbitre 2: ENRIC SANS GIMENEZ
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
6 ANDREU SALLES VILAGINES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
13 DIEGO SERRA GALLO
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
18 POL BENET ROCA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA
61 BRUNO FONT ABAD

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 PABLO ESPINO MATAS 1 4 Jugada
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 2 6 Penal
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 2 12 Penal
12 MARCEL ROVIRA CORRAL 2 16 Jugada
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 3 5 Penal
10 ALEX CALVET DIEZ 3 16 Jugada
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 4 16 Jugada
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
1 ROC FARNOS CLEMENTE
1 PAU GALY LADERO
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
4 MARC FERRERO MOIX
8 JAN MENDOZA ANTOLI
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA
17 QASIM ALI
20 MARC TOST GUTES
23 DANIEL SALAS MEDINA
27 BERNAT LOPEZ MARIN
28 ALEX ALCARAZ GARCIA
100 JAN HOFLAND CORAL

Entrenadors

Nom
MARC FONT CLERMONT

Delegats

Nom
OLGA TORRES SANCHEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
27 BERNAT LOPEZ MARIN 31 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus