Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
0 - 2
RC POLO
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
24/02/2019 12:30
Àrbitre 1: ORIOL RODRIGUEZ SETO Àrbitre 2: JORDI PUIG MARTINEZ
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
14 NACHO MANENT LIMIA
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu
18 PERE BAUTISTA MATAS 5 Abús verbal background
18 PERE BAUTISTA MATAS 9 Falta intencionada background
13 ERIC MOLINE SOLER 21 Abús verbal background
19 BIEL PUIG DAURA 69 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS ESTEBAN PULLES
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
13 JAIME IBRAN DIEZ
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
25 CARLOS GODO MASANA
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
12 GUILLERMO BACH ALEU 21 Falta reiterada background
12 GUILLERMO BACH ALEU 21 Abús verbal background
30 TON BORRAS AUBERT 34 Falta reiterada background
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS 43 Falta intencionada background
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS 57 Falta intencionada background
25 CARLOS GODO MASANA 69 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL 1 17 Penal
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL 2 11 Penal