Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
JUNIOR FC
7 - 1
ILURO HC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
16/02/2019 16:30
Àrbitre 1: SANTI TRUJILLO ROLDÁN Àrbitre 2: ORIOL ALAVEDRA PARERA
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA
71 SANTIAGO PUJOL RICO

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 2 8 Jugada
11 PABLO ESPINO MATAS 2 13 Jugada
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE 3 1 Jugada
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE 3 2 Jugada
7 ORIOL BOZAL BURGUES 3 5 Jugada
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE 4 6 Jugada
10 ALEX CALVET DIEZ 4 15 Jugada
ILURO HC

Jugadors

# Nom
5 FERRAN REIG TEJEDOR
12 GUILLEM MASSAGUER QUEROL
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
14 MARCEL DALMAU DIVIU
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 POL CABALLERO ORTEGA
19 MARC CALVERAS GUASCH
21 JOAN LOPEZ ROVIRA
24 ROGER BERNABEU GRAUPERA
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
27 ROGER SAULEDA CACHO
30 ORIOL RAURICH PUCHE
33 BERNAT CARBONELL SALA
35 ORIOL MUÑOZ MELCHOR
123 BERNAT OLIVARES VELASCO

Entrenadors

Nom
DAVID MINGUILLON PLANELL

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu
17 POL CABALLERO ORTEGA 52 Agressió background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
16 ARNAU PONS CALSAPEU 3 8 Jugada