Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
LINIA 22 HC A
3 - 1
ILURO HC
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
15/12/2018 16:00
Àrbitre 1: ORIOL ALAVEDRA PARERA Àrbitre 2: ALVARO COMPANY GARCIA
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
0 JAN HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
2 FRANCESC ASENSIO MEDINA
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 QASIM ALI
8 JAN MENDOZA ANTOLI
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
12 MARC FERRERO MOIX
13 FRANCESC MAGRANE BATET
17 ROC FARNOS CLEMENTE
19 MARC FARRES ORTEGA
21 PAU GARCIA OSUNA
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 DANIEL SALAS MEDINA
27 BERNAT LOPEZ MARIN
28 ALEX ALCARAZ GARCIA
79 BRU CARDONA ESQUIUS

Entrenadors

Nom
MARC FONT CLERMONT

Delegats

Nom
OLGA TORRES SANCHEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 FRANCESC MAGRANE BATET 1 2 Jugada
22 ROGER CATALAN CORTADAS 1 15 Jugada
7 QASIM ALI 4 16 Jugada
ILURO HC

Jugadors

# Nom
4 Oleguer Urgeles Roura
5 FERRAN REIG TEJEDOR
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
14 Toni Martí Poblet
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 POL CABALLERO ORTEGA
21 JOAN LOPEZ ROVIRA
22 PAU AGUILA PEREZ
23 BERNAT OLIVARES VELASCO
24 ROGER BERNABEU GRAUPERA
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
26 DANIEL ESTEBAN ESQUINA
27 ROGER SAULEDA CACHO
30 ORIOL RAURICH PUCHE
33 BERNAT CARBONELL SALA
35 ORIOL MUÑOZ MELCHOR
38 MARTI CUSACHS GIL

Entrenadors

Nom
DAVID MINGUILLON PLANELL

Delegats

Nom
JOAN CABRERA CACHINERO
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 POL CABALLERO ORTEGA 2 7 Jugada