Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
3 - 0
JUNIOR FC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
16/12/2018 11:30
Àrbitre 1: JOAN VERDAGUER BOVER Àrbitre 2: FRANC TORMO CARRAMIÑANA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
14 NACHO MANENT LIMIA
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu
5 JAN CARRERAS PIERRES 55 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 JAN BORRAS MASSAGUER 3 17 Jugada
13 ERIC MOLINE SOLER 3 45 Jugada
11 JAN CLAPES CASTELLS 4 60 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 PAU GIFRA BARBANY
18 POL BENET ROCA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus