Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CD TERRASSA HOCKEY
1 - 3
ATLÈTIC TERRASSA HC
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
1/12/2018 15:00
Àrbitre 1: MAX FREIXA SUREDA Àrbitre 2: ENRIC SANS GIMENEZ
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 ORIOL MASDEFIOL BERNADES
3 RICARD CRUZ MORA
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE
7 GUILLEM NAVARRETE HOCES
8 SERGI BARO TINTORE
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO
10 OTTO GARCIA SANCHEZ
12 ALEIX ESTADELLA PEREZ
13 XAVI LARA ROSELL
16 POL BERNADES QUEROL
17 ORIOL SACRISTAN GIL
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ
19 VICTOR HERNANDEZ CANO
21 MARC BRETONES JUNYENT
23 MARTI AMEIJEIRAS CHALER
31 BIEL ROCA DURAN

Entrenadors

Nom
ALEJANDRO OSVALDO AYABARRENA SCARINCIO
MARC LARA ROSELL

Delegats

Nom
JOSE ANTONIO SACRISTAN

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 ALEIX ESTADELLA PEREZ 2 6 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ALEX PONS GARCIA
3 ORIOL GONZALEZ ARGEMI
5 ARNAU PEREZ SOLER
8 PEPE CUNILL CLAPES
9 JOAN DALMASES ORTEGA
10 ALEX AYMERICH RUBIO
11 ORIOL JIMENEZ GARRICH
14 GRAU ALBERT TORRAS
15 MARTI AMAT FRISACH
16 ORIOL TRENCHS GARCIA
17 POL CABRE-VERDIELL BADIA
19 ARNAU JULIA CARBONELL
20 ROGER ROVIRA PUIG
22 XAVIER BARUTEL RIERA
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY
25 POL FITE AZNAR

Entrenadors

Nom
DAVID FERRER PUIG
XAVIER RIBAS CENTELLES

Delegats

Nom
MIQUEL ARMENGOL SUCARRATS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 ALEX AYMERICH RUBIO 1 1 Jugada
8 PEPE CUNILL CLAPES 3 5 Penal
8 PEPE CUNILL CLAPES 4 3 Penal