Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
RC POLO
0 - 1
JUNIOR FC
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
2/12/2018 12:00
Àrbitre 1: ORIOL RODRIGUEZ SETO Àrbitre 2: MARIUS CUADRAT POSADA
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS ESTEBAN PULLES
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
26 CARLOS GODO MASANA
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
63 MATEO OZONAS HEVIA

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO
WALTER JOOSTEN

Targetes

# Nom Minut Motiu
30 TON BORRAS AUBERT 15 Falta reiterada background
31 MAX LAPLAZA CLAVERO 60 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 PAU GIFRA BARBANY
18 POL BENET ROCA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu
7 ORIOL BOZAL BURGUES 8 Abús verbal background
11 PABLO ESPINO MATAS 15 Falta reiterada background
6 ANDREU SALLES VILAGINES 60 Abús verbal background
6 ANDREU SALLES VILAGINES 60 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 ALEX CALVET DIEZ 1 3 Jugada