Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
9 - 0
LINIA 22 HC A
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
2/12/2018 12:15
Àrbitre 1: MARC HERAS SEGURA Àrbitre 2: ALEX FREIXA SUREDA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI 63 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 ERIC MOLINE SOLER 1 10 Jugada
4 CONRAD PUIG ARIMON 2 1 Jugada
6 JAN BORRAS MASSAGUER 2 4 Jugada
24 PERE MORAN MARQUES 3 1 Jugada
24 PERE MORAN MARQUES 3 2 Jugada
8 ALEX GALVEZ REMON 3 9 Penal
4 CONRAD PUIG ARIMON 3 15 Jugada
11 JAN CLAPES CASTELLS 3 16 Jugada
24 PERE MORAN MARQUES 4 5 Jugada
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
0 JAN HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
2 FRANCESC ASENSIO MEDINA
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 QASIM ALI
8 JAN MENDOZA ANTOLI
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
12 MARC FERRERO MOIX
13 FRANCESC MAGRANE BATET
14 CARLES GALY LADERO
21 PAU GARCIA OSUNA
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 DANIEL SALAS MEDINA
27 BERNAT LOPEZ MARIN
28 ALEX ALCARAZ GARCIA

Entrenadors

Nom
MARC FONT CLERMONT

Delegats

Nom
OLGA TORRES SANCHEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
27 BERNAT LOPEZ MARIN 65 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus