Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
JUNIOR FC
3 - 2
CD TERRASSA HOCKEY
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
25/11/2018 10:30
Àrbitre 1: CARLOS DOLZ BAUTISTA Àrbitre 2: MARIUS CUADRAT POSADA
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 PAU GIFRA BARBANY
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 1 4 Penal
16 JORDI GIFRA BARBANY 1 15 Penal
11 PABLO ESPINO MATAS 3 2 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 ORIOL MASDEFIOL BERNADES
3 RICARD CRUZ MORA
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE
7 GUILLEM NAVARRETE HOCES
8 SERGI BARO TINTORE
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO
10 OTTO GARCIA SANCHEZ
12 ALEIX ESTADELLA PEREZ
13 XAVI LARA ROSELL
14 MARTI JIMENEZ COLOMER
16 POL BERNADES QUEROL
17 ORIOL SACRISTAN GIL
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ
19 VICTOR HERNANDEZ CANO
21 MARC BRETONES JUNYENT
23 MARTI AMEIJEIRAS CHALER
24 ALEX PASCUAL ROMERO
31 BIEL ROCA DURAN

Entrenadors

Nom
ALEJANDRO OSVALDO AYABARRENA SCARINCIO
MARC LARA ROSELL

Delegats

Nom
JOSE ANTONIO SACRISTAN

Targetes

# Nom Minut Motiu
19 VICTOR HERNANDEZ CANO 66 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 XAVI LARA ROSELL 3 17 Jugada
19 VICTOR HERNANDEZ CANO 4 6 Jugada