Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
LINIA 22 HC A
2 - 4
RC POLO
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
24/11/2018 15:00
Àrbitre 1: ORIOL ALAVEDRA PARERA Àrbitre 2: SANTI TRUJILLO ROLDÁN
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
0 JAN HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
2 FRANCESC ASENSIO MEDINA
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 QASIM ALI
8 JAN MENDOZA ANTOLI
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
12 MARC FERRERO MOIX
17 ROC FARNOS CLEMENTE
19 MARC FARRES ORTEGA
21 PAU GARCIA OSUNA
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 DANIEL SALAS MEDINA
27 BERNAT LOPEZ MARIN
28 ALEX ALCARAZ GARCIA
79 BRU CARDONA ESQUIUS

Entrenadors

Nom
MARC FONT CLERMONT

Delegats

Nom
OLGA TORRES SANCHEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
27 BERNAT LOPEZ MARIN 1 2 Jugada
10 JOEL TORRES TORRES 4 10 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
26 CARLOS GODO MASANA
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
63 MATEO OZONAS HEVIA

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
WALTER JOOSTEN

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL 1 8 Penal
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL 3 17 Penal
30 TON BORRAS AUBERT 4 3 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 4 7 Jugada