Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
LINIA 22 HC A
1 - 6
JUNIOR FC
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
10/11/2018 17:00
Àrbitre 1: ENRIC SANS GIMENEZ Àrbitre 2: ORIOL ALAVEDRA PARERA
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
0 JAN HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
2 FRANCESC ASENSIO MEDINA
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
5 BERNAT LOPEZ MARIN
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 QASIM ALI
8 JAN MENDOZA ANTOLI
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
14 MARC FERRERO MOIX
16 FRANCESC MAGRANE BATET
17 ROC FARNOS CLEMENTE
21 PAU GARCIA OSUNA
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 DANIEL SALAS MEDINA
28 ALEX ALCARAZ GARCIA

Entrenadors

Nom
MARC FONT CLERMONT

Delegats

Nom
OLGA TORRES SANCHEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
22 ROGER CATALAN CORTADAS 1 7 Penal
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
18 POL BENET ROCA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 1 4 Jugada
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 2 4 Penal
7 ORIOL BOZAL BURGUES 2 12 Penal
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 3 6 Jugada
10 ALEX CALVET DIEZ 3 9 Jugada
7 ORIOL BOZAL BURGUES 4 3 Jugada