Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
ILURO HC
0 - 7
RC POLO
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
11/11/2018 10:00
Àrbitre 1: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 2: ORIOL RODRIGUEZ SETO
ILURO HC

Jugadors

# Nom
5 FERRAN REIG TEJEDOR
12 GUILLEM MASSAGUER QUEROL
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
14 MARCEL DALMAU DIVIU
15 ORIOL ZAMORA MERINO
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 POL CABALLERO ORTEGA
21 JOAN LOPEZ ROVIRA
22 PAU AGUILA PEREZ
23 BERNAT OLIVARES VELASCO
24 ROGER SAULEDA CACHO
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
26 DANIEL ESTEBAN ESQUINA
30 ORIOL RAURICH PUCHE
33 BERNAT CARBONELL SALA
34 ORIOL MUÑOZ MELCHOR
38 MARTI CUSACHS GIL

Entrenadors

Nom
DAVID MINGUILLON PLANELL

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS ESTEBAN PULLES
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
23 ENRIC COROMINAS DE ABADAL
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
37 JOAN FORTUNY RIERA
38 RAMON DE ABADAL CARALT
63 MATEO OZONAS HEVIA

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO
WALTER JOOSTEN

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 TOMAS OSARTE SEGURA 1 5 Penal
8 TOMAS OSARTE SEGURA 1 10 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 2 7 Jugada
9 CARLOS ESTEBAN PULLES 3 9 Penal
30 TON BORRAS AUBERT 3 11 Jugada
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL 4 7 Penal
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS 4 9 Penal