Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
1 - 2
ATLÈTIC TERRASSA HC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
10/11/2018 15:00
Àrbitre 1: JORDI PUIG MARTINEZ Àrbitre 2: ALEX FREIXA SUREDA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
14 NACHO MANENT LIMIA
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA

Targetes

# Nom Minut Motiu
18 PERE BAUTISTA MATAS 34 Falta intencionada background
6 JAN BORRAS MASSAGUER 40 Falta intencionada background
13 ERIC MOLINE SOLER 66 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 JAN CARRERAS PIERRES 2 12 Penal
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ALEX PONS GARCIA
3 ORIOL GONZALEZ ARGEMI
5 ARNAU PEREZ SOLER
8 PEPE CUNILL CLAPES
9 JOAN DALMASES ORTEGA
10 ALEX AYMERICH RUBIO
11 ORIOL JIMENEZ GARRICH
14 GRAU ALBERT TORRAS
15 MARTI AMAT FRISACH
16 ORIOL TRENCHS GARCIA
17 POL CABRE-VERDIELL BADIA
19 ARNAU JULIA CARBONELL
20 ROGER ROVIRA PUIG
23 MARC VILALTA SOLER
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY
25 POL FITE AZNAR

Entrenadors

Nom
DAVID FERRER PUIG
XAVIER RIBAS CENTELLES

Delegats

Nom
MIQUEL ARMENGOL SUCARRATS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 PEPE CUNILL CLAPES 4 8 Penal
8 PEPE CUNILL CLAPES 4 14 Penal