Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
JUNIOR FC
1 - 1
FC BARCELONA
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
20/10/2018 17:00
Àrbitre 1: FRANC TORMO CARRAMIÑANA Àrbitre 2: ESTEVE CASAS VILA
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
13 DIEGO SERRA GALLO
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
18 POL BENET ROCA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu
10 ALEX CALVET DIEZ None Falta intencionada background
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO 37 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 1 8 Jugada
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 JOAN MARTINEZ ALONSO
2 ADRIA VALLS HERNANDEZ
3 NARESH MARQUES JOSHI
4 ALEX FERNANDEZ MEMBRIVES
6 NIL BARTOLOME ABELLO
8 ANDERSSON MAYORGA MOREJON
9 POL FRISCH COLOMINAS
10 POL COMPTA SEGURA
11 ANDREAS RAFI DVORACEK
13 GERARD MARTINEZ ROIG
15 Marcel Serrat Melsió
16 LUARD POL MORENO
17 MAY MORIA NAIDICH
19 RICARDO GALLEGO SANCHEZ
23 ANDRES MONTERO MOREIRA
24 FERNANDO BRAVO GALARZA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JAUME MARTINEZ ALBALADEJO

Targetes

# Nom Minut Motiu
6 NIL BARTOLOME ABELLO 45 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 ANDREAS RAFI DVORACEK 4 16 Penal