Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CD TERRASSA HOCKEY
8 - 0
ILURO HC
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
20/10/2018 15:00
Àrbitre 1: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 2: JESÚS MEDINILLA GUERRERO
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 ORIOL MASDEFIOL BERNADES
3 RICARD CRUZ MORA
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE
7 GUILLEM NAVARRETE HOCES
8 SERGI BARO TINTORE
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO
10 OTTO GARCIA SANCHEZ
12 ALEIX ESTADELLA PEREZ
13 XAVI LARA ROSELL
14 MARTI JIMENEZ COLOMER
16 POL BERNADES QUEROL
17 ORIOL SACRISTAN GIL
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ
21 MARC BRETONES JUNYENT
24 ALEX PASCUAL ROMERO
31 BIEL ROCA DURAN
44 NIL TUTUSAUS GARCIA
77 JAN OLLER PRAT

Entrenadors

Nom
ALEJANDRO OSVALDO AYABARRENA SCARINCIO

Delegats

Nom
JOSE ANTONIO SACRISTAN

Targetes

# Nom Minut Motiu
13 XAVI LARA ROSELL 46 Falta reiterada background
14 MARTI JIMENEZ COLOMER 66 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE 1 7 Jugada
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE 1 10 Jugada
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 1 13 Penal
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 2 13 Penal
12 ALEIX ESTADELLA PEREZ 3 2 Jugada
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ 3 9 Jugada
13 XAVI LARA ROSELL 4 4 Jugada
77 JAN OLLER PRAT 4 13 Jugada
ILURO HC

Jugadors

# Nom
5 FERRAN REIG TEJEDOR
12 GUILLEM MASSAGUER QUEROL
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
14 MARCEL DALMAU DIVIU
15 ORIOL ZAMORA MERINO
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 POL CABALLERO ORTEGA
21 JOAN LOPEZ ROVIRA
22 PAU AGUILA PEREZ
23 BERNAT OLIVARES VELASCO
24 ROGER BERNABEU GRAUPERA
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
26 DANIEL ESTEBAN ESQUINA
27 ROGER SAULEDA CACHO
30 ORIOL RAURICH PUCHE
33 BERNAT CARBONELL SALA
34 ORIOL MUÑOZ MELCHOR
38 MARTI CUSACHS GIL

Entrenadors

Nom
DAVID MINGUILLON PLANELL

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu
24 ROGER BERNABEU GRAUPERA 46 Falta reiterada background
17 POL CABALLERO ORTEGA 50 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus