Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
ILURO HC
0 - 10
JUNIOR FC
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
14/10/2018 12:00
Àrbitre 1: ANTONIO BUSTOS MANCERA Àrbitre 2: PEDRO GINEL CRESPO
ILURO HC

Jugadors

# Nom
2 TONI MARTI POBLET
5 FERRAN REIG TEJEDOR
12 GUILLEM MASSAGUER QUEROL
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
14 MARCEL DALMAU DIVIU
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 POL CABALLERO ORTEGA
21 JOAN LOPEZ ROVIRA
22 PAU AGUILA PEREZ
23 BERNAT OLIVARES VELASCO
24 ROGER BERNABEU GRAUPERA
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
26 DANIEL ESTEBAN ESQUINA
27 ROGER SAULEDA CACHO
30 ORIOL RAURICH PUCHE
33 BERNAT CARBONELL SALA
34 ORIOL MUÑOZ MELCHOR
38 MARTI CUSACHS GIL

Entrenadors

Nom
DAVID MINGUILLON PLANELL

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 ALEIX BOZAL BURGUES
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 PAU GIFRA BARBANY
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 ORIOL LOPEZ IBARS 1 7 Jugada
7 ORIOL BOZAL BURGUES 1 15 Penal
16 JORDI GIFRA BARBANY 2 22 Penal
16 JORDI GIFRA BARBANY 2 30 Jugada
10 ALEX CALVET DIEZ 2 31 Jugada
7 ORIOL BOZAL BURGUES 3 38 Penal
10 ALEX CALVET DIEZ 4 53 Jugada
7 ORIOL BOZAL BURGUES 4 55 Penal
6 ANDREU SALLES VILAGINES 4 60 Jugada
10 ALEX CALVET DIEZ 4 70 Jugada