Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
CLUB EGARA
4 - 2
CD TERRASSA HOCKEY
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
12/10/2018 10:30
Àrbitre 1: ANTONIO BUSTOS MANCERA Àrbitre 2: JOAN VERDAGUER BOVER
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 SERGI AMAT VINZO
4 CONRAD PUIG ARIMON
5 JAN CARRERAS PIERRES
6 JAN BORRAS MASSAGUER
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 ALEX GALVEZ REMON
9 EDU MENDEZ NOGUER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 JAN CLAPES CASTELLS
13 ERIC MOLINE SOLER
14 NACHO MANENT LIMIA
16 ORIOL NART TORRENS
17 JAN ANTUNEZ NART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 BIEL PUIG DAURA
22 PAU BROTO OLIVE
24 PERE MORAN MARQUES
37 ENRIC BOU MOLINS

Entrenadors

Nom
SANTI AMAT DURAN

Delegats

Nom
IVET IMBERS BIOSCA
ANNA SOLER MARIN

Targetes

# Nom Minut Motiu
11 JAN CLAPES CASTELLS 17 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI 2 26 Jugada
13 ERIC MOLINE SOLER 4 55 Penal
6 JAN BORRAS MASSAGUER 4 59 Jugada
9 EDU MENDEZ NOGUER 4 60 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 ORIOL MASDEFIOL BERNADES
3 RICARD CRUZ MORA
6 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE
7 GUILLEM NAVARRETE HOCES
8 SERGI BARO TINTORE
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO
10 OTTO GARCIA SANCHEZ
12 ALEIX ESTADELLA PEREZ
13 XAVI LARA ROSELL
14 MARTI JIMENEZ COLOMER
16 POL BERNADES QUEROL
17 ORIOL SACRISTAN GIL
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ
21 MARC BRETONES JUNYENT
24 ALEX PASCUAL ROMERO
44 NIL TUTUSAUS GARCIA
77 JAN OLLER PRAT

Entrenadors

Nom
ALEJANDRO OSVALDO AYABARRENA SCARINCIO

Delegats

Nom
JOSE ANTONIO SACRISTAN

Targetes

# Nom Minut Motiu
17 ORIOL SACRISTAN GIL 14 Falta intencionada background
16 POL BERNADES QUEROL 28 Falta intencionada background
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 61 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 PAU PETCHAME HERNANDEZ 2 4 Jugada
17 ORIOL SACRISTAN GIL 4 3 Jugada