Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
RC POLO
2 - 4
ATLÈTIC TERRASSA HC
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
14/10/2018 10:00
Àrbitre 1: ORIOL RODRIGUEZ SETO Àrbitre 2: ENRIC TRULLAS BALLESTER
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
5 CARLOS GODO MASANA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS ESTEBAN PULLES
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
23 RAMON DE ABADAL CARALT
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO
WALTER JOOSTEN

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 CARLOS GODO MASANA 3 7 Jugada
5 CARLOS GODO MASANA 3 12 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ALEX PONS GARCIA
3 ORIOL GONZALEZ ARGEMI
5 ARNAU PEREZ SOLER
8 PEPE CUNILL CLAPES
9 JOAN DALMASES ORTEGA
10 ALEX AYMERICH RUBIO
11 ORIOL JIMENEZ GARRICH
14 GRAU ALBERT TORRAS
15 MARTI AMAT FRISACH
16 ORIOL TRENCHS GARCIA
17 POL CABRE-VERDIELL BADIA
19 ARNAU JULIA CARBONELL
20 ROGER ROVIRA PUIG
23 MARC VILALTA SOLER
24 JAN VALLDEPERAS SOLEY
25 POL FITE AZNAR

Entrenadors

Nom
DAVID FERRER PUIG
XAVIER RIBAS CENTELLES

Delegats

Nom
MIQUEL ARMENGOL SUCARRATS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
25 POL FITE AZNAR 2 1 Jugada
17 POL CABRE-VERDIELL BADIA 2 3 Jugada
5 ARNAU PEREZ SOLER 3 14 Jugada
17 POL CABRE-VERDIELL BADIA 4 8 Jugada