Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
VALLÈS ESPORTIU
4 - 2
EGARA 1935
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
2/09/2018 12:30
Àrbitre 1: MARC VILA VILARROIG Àrbitre 2: ESTEVE CASAS VILA Àrbitre 3: HÉCTOR PALAU CRUZ
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN VERDAGUER BOVER
2 SANTI GOMEZ COSTA
5 JORDI BONASTRE COMPANY
6 JAN VALL TURU
7 POL ALBERICIO MORCILLO
11 MIQUEL CALZADA GRIERA
13 MIQUEL DE PAZ PONJOAN
14 ROGER FIGA MALGOSA
15 POL SOLA CABELLO
16 MARC ABENOZA PERO
18 PONÇ ALBERT TORRAS
19 MARC VIZCAINO VALLMITJANA
20 SERGI PUIG SANTAULARIA
21 JOAN MONZO PRAT
23 POL VALLDEPERAS SOLEY
24 ROC BADIA VIGARA
28 PAU CUNILL CLAPES
76 JORDI MALGOSA TERMES

Entrenadors

Nom
POL GARRIDO SERRA

Delegats

Nom
IVAN SERRANO SOL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 POL SOLA CABELLO 3 33 Jugada
6 JAN VALL TURU 3 36 Penal
6 JAN VALL TURU 3 45 Penal
15 POL SOLA CABELLO 4 69 Jugada
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
1 MARC SANROMA ROVIRA
2 NACHO TORREDEMER ARGILES
5 SANTI MORA TORRELLA
6 ISIDRE MARTI AYATS
7 XAVI BIGATA FONTSECA
8 ALEX BROTO OLIVE
9 ALBERT FONT CLERMONT
10 ENRIC ALAVEDRA TORREDEMER
14 MARTI SOLER BENAIGES
15 PEDRO SANROMA MARCET
18 SERGI MARTINEZ LOPEZ
20 ALEIX REYNER SANCHEZ
22 POL TORRES RODO
25 ALEX DALMAU TOLRA
27 ENRIC AYNES RIBA
36 NACHO MENDEZ NOGUER
80 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA
101 IÑAKI SARRABAYROUSE FREYTES

Entrenadors

Nom
IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
ALBERT MASSAGUER TRENCHS

Delegats

Nom
RAUL FERNANDEZ FOLCH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
101 IÑAKI SARRABAYROUSE FREYTES 2 25 Jugada
10 ENRIC ALAVEDRA TORREDEMER 3 52 Jugada