Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
RC POLO
3 - 2
JUNIOR FC
RC. POLO DE BARCLONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
1/09/2018 12:30
Àrbitre 1: MARC GABARRÓ GELI Àrbitre 2: IGNASI RIBO SOLER Àrbitre 3: ESTEVE CASAS VILA
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 MARIO FERNANDEZ GARIN
2 JAVIER CABOT TORES
3 BORJA LLORENS PURTI
4 PABLO DE ABADAL CARALT
6 GUILLERMO CHAVES KLAMBURG
7 GUILLERMO FORTUÑO ANTON
9 ALEX CASASAYAS CARLES
10 DAVID ALEGRE BIOSCA
11 ROC OLIVA ISERN
17 XAVIER LLEONART BLANCO
18 MAX ROMAGOSA MENCHON
22 MATIAS ALEJANDRO REY
26 MARCOS GIRALT RIPOL
27 TOMAS TERRADAS BAYGUAL
29 MARC REYNE DE TRINCHERIA
30 ALEX REYNE DE TRINCHERIA
31 LUCAS BARON ESTARELLAS
32 SALVADOR ARMENTERAS SERRA

Entrenadors

Nom
RAMON ALEGRE BIOSCA
CARLOS GARCIA CUENCA
DAVID NUEZ AGUILAR

Delegats

Nom
JAVIER HARO RUBIO
ROGER LAPLAZA AROMI

Targetes

# Nom Minut Motiu
10 DAVID ALEGRE BIOSCA 15 Falta intencionada background
32 SALVADOR ARMENTERAS SERRA 36 Falta intencionada background
6 GUILLERMO CHAVES KLAMBURG 55 Abús verbal background
11 ROC OLIVA ISERN 58 Abús verbal background
30 ALEX REYNE DE TRINCHERIA 70 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 BORJA LLORENS PURTI 1 10 Penal
7 GUILLERMO FORTUÑO ANTON 2 24 Jugada
9 ALEX CASASAYAS CARLES 4 2 Penal
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 FRANCESC MATA CAÑAS
3 SERGI ENRIQUE MONTSERRAT
5 MARC SERRAHIMA CASTELLA
6 ALBERT PEREZ ESTEBAN
8 MAURO FERNANDO CORIA LUCENTINI
10 JAVIER GARCIA MAS
11 ALEX GIL PALOMAR
12 FRANK DI MERCURIO GARCIA
14 ORIOL SALVADOR FERNANDEZ
16 ANDREU SALLES VILAGINES
17 IGNASI PRAT MOLINE
18 FERRAN SABORIT CANALS
19 MARCEL MALGOSA FORRELLAT
20 JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
21 LUCAS GARCÍA ALCALDE
24 GUILLEM SABORIT CANALS
29 MARC PERELLON CARRIQUE
33 ORIOL MALGOSA FORRELLAT

Entrenadors

Nom
ROGER PALLAROLS BROSSA
ARSENI SAÑE FERRAN
ANGEL VIDAL CAVERO

Delegats

Nom
ANTONIO BOZAL FERRER

Targetes

# Nom Minut Motiu
14 ORIOL SALVADOR FERNANDEZ 14 Falta intencionada background
10 JAVIER GARCIA MAS 48 Falta intencionada background
10 JAVIER GARCIA MAS 58 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 ALEX GIL PALOMAR 2 16 Penal
12 FRANK DI MERCURIO GARCIA 2 25 Jugada