Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
CLUB EGARA
2 - 0
CD TERRASSA HOCKEY
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
30/08/2018 20:30
Àrbitre 1: FRANC TORMO CARRAMIÑANA Àrbitre 2: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 3: RAFA GARRIDO OLIVA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 FRANCISCO CORTES JUNCOSA
3 JOSEP ROMEU ARGEMI
6 JOSEP LLUIS NOVELL CODINA
7 PAU QUEMADA CADAFALCH
8 LLUIS MERCADE BROTO
9 MIQUEL ESPI PARDELLANS
11 GERARD CLAPES CASTELLS
12 MARC RECASENS LLOBET
14 JOSEP DURAN ARQUE
18 PERE ARCH MAS
19 PERE DIVORRA OLIVE
21 VIÇENS RUIZ TORRUELA
23 POL GISPERT AMAT
24 JORDI FARRES PALET
26 JAN TORRUELLA BLASI
29 JAUME TORRAS ARNAU
31 DAVID AURA FONT
32 XAVI GISPERT AMAT

Entrenadors

Nom
PATRICIO KEENAN
RAMON SALA VALLHONRAT

Delegats

Nom
GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
PERE JUFRESA LLUCH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 JOSEP ROMEU ARGEMI 4 11 Penal
3 JOSEP ROMEU ARGEMI 4 16 Penal
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JAN CALVACHE SOLER
2 VICTOR GUERRA ZANUY
3 JAUME VENTAYOL GRANE
5 IGNASI AVELLANEDA MALGOSA
6 GENIS CASTELLS LAO
8 MARC MIRALLES PORTILLO
9 MARC LARA ROSELL
10 JAN LARA ROSELL
11 ISAAC DE IGNACIO-SIMO ABAD
12 JOSEP BARNES ANDREU
14 ORIOL BACH RUIZ
16 ALEIX VERICAT TORRES
17 ORIOL GARRETA GONZALEZ
18 ALEX SOLANELLAS VENTALLO
21 PAU MASIP RIERA
25 ALBERTO CARNICER MARTINEZ
27 SERGI BOSQUE CANALS
28 EDUARD DE IGNACIO-SIMO ABAD

Entrenadors

Nom
NESTOR LLOBET MENDEZ

Delegats

Nom
ERNEST MASIP LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
2 VICTOR GUERRA ZANUY 12 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus