Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
RC POLO
9 - 0
EGARA 1935
RC. POLO DE BARCLONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
30/08/2018 20:45
Àrbitre 1: IGNASI RIBO SOLER Àrbitre 2: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 3: POL REGUÉ GALLOSTRA
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 MARIO FERNANDEZ GARIN
2 JAVIER CABOT TORES
3 BORJA LLORENS PURTI
4 PABLO DE ABADAL CARALT
6 GUILLERMO CHAVES KLAMBURG
9 ALEX CASASAYAS CARLES
10 DAVID ALEGRE BIOSCA
11 ROC OLIVA ISERN
17 XAVIER LLEONART BLANCO
18 MAX ROMAGOSA MENCHON
22 MATIAS ALEJANDRO REY
26 MARCOS GIRALT RIPOL
27 TOMAS TERRADAS BAYGUAL
28 JAVIER ESTEBAN PULLES
29 MARC REYNE DE TRINCHERIA
30 ALEX REYNE DE TRINCHERIA
31 LUCAS BARON ESTARELLAS
32 SALVADOR ARMENTERAS SERRA

Entrenadors

Nom
RAMON ALEGRE BIOSCA
CARLOS GARCIA CUENCA
DAVID NUEZ AGUILAR

Delegats

Nom
JAVIER HARO RUBIO
ROGER LAPLAZA AROMI

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 ALEX CASASAYAS CARLES 1 4 Jugada
30 ALEX REYNE DE TRINCHERIA 1 8 Jugada
27 TOMAS TERRADAS BAYGUAL 1 13 Jugada
30 ALEX REYNE DE TRINCHERIA 2 26 Jugada
17 XAVIER LLEONART BLANCO 2 30 Jugada
9 ALEX CASASAYAS CARLES 2 33 Jugada
29 MARC REYNE DE TRINCHERIA 3 42 Jugada
9 ALEX CASASAYAS CARLES 3 43 Jugada
17 XAVIER LLEONART BLANCO 4 53 Jugada
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
1 MARC SANROMA ROVIRA
4 ALEIX REYNER SANCHEZ
5 FERRAN OTEO SANCHEZ
7 NACHO TORREDEMER ARGILES
8 ALEX BROTO OLIVE
9 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA
10 ENRIC ALAVEDRA TORREDEMER
13 ENRIC AYNES RIBA
14 SANTI MORA TORRELLA
16 POL TORRES RODO
17 PEDRO SANROMA MARCET
18 ALEX DALMAU TOLRA
19 ISIDRE MARTI AYATS
20 SERGI MARTINEZ LOPEZ
22 IÑAKI SARRABAYROUSE FREYTES
23 XAVI BIGATA FONTSECA
24 ALBERT FONT CLERMONT
36 NACHO MENDEZ NOGUER

Entrenadors

Nom
IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
ALBERT MASSAGUER TRENCHS

Delegats

Nom
RAUL FERNANDEZ FOLCH

Targetes

# Nom Minut Motiu
8 ALEX BROTO OLIVE 40 Falta intencionada background
8 ALEX BROTO OLIVE 62 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus