Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
CD TERRASSA HOCKEY
5 - 0
PEDRALBES HC
LES PEDRIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
25/08/2018 17:30
Àrbitre 1: ALBERT CARNÉ GRANÉ Àrbitre 2: IGNASI RIBO SOLER Àrbitre 3: MARC HELLÍN CARRIZOSA
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JAN CALVACHE SOLER
2 VICTOR GUERRA ZANUY
3 ALEIX VERICAT TORRES
5 IGNASI AVELLANEDA MALGOSA
6 GENIS CASTELLS LAO
8 MARC MIRALLES PORTILLO
9 MARC LARA ROSELL
10 JAN LARA ROSELL
11 ISAAC DE IGNACIO-SIMO ABAD
12 JOSEP BARNES ANDREU
14 ORIOL BACH RUIZ
21 PAU MASIP RIERA
25 ALBERTO CARNICER MARTINEZ
27 SERGI BOSQUE CANALS
28 EDUARD DE IGNACIO-SIMO ABAD
45 ENRIC MIRALLES PORTILLO

Entrenadors

Nom
NESTOR LLOBET MENDEZ

Delegats

Nom
ERNEST MASIP LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
6 GENIS CASTELLS LAO 26 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 GENIS CASTELLS LAO None None Jugada
28 EDUARD DE IGNACIO-SIMO ABAD None None Jugada
10 JAN LARA ROSELL None None Jugada
8 MARC MIRALLES PORTILLO None None Jugada
PEDRALBES HC

Jugadors

# Nom
1 MIGUEL FORTUNY RIERA
3 JUAN JOSE ESPINOS TORREDEMER
4 OSCAR RECASENS FERRE
5 PABLO FARRE GALOFRE
6 PABLO RECASENS FERRE
7 MIGUEL HERRERA GENER
8 PEDRO PERMANYER FABREGAT
9 LUIS FORTUNY RIERA
10 LUCAS MADURGA NAVARRO
11 ALBERTO DALMASES GENER
13 LUIS CALZADO BASSO
14 JAIME CLOSA SOLER
15 ALEJANDRO FALCONES ROSICH
16 FRANCISCO RAFEL ROMAN
19 IGNACIO HOSTA MIRO
28 JAVIER URIACH DASCA
114 ALEJANDRO DIEGO VALL
115 NICOLAS FALCONES VALBUENA

Entrenadors

Nom
MARIA LAURA PERRONE

Delegats

Nom
JULIAN ARENAS YLLA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus