Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Centres Certificats Informació Centres Autorizats TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Centres Certificats Informació Centres Autorizats TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
FC BARCELONA
2 - 1
JUNIOR FC
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
12/01/2019 17:00
Àrbitre 1: ANTONIO BUSTOS MANCERA Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 MARC MONJE FERNANDEZ
1 MARC MONJE FERNANDEZ
3 OLEGUER SAGARRA PASCUAL
3 OLEGUER SAGARRA PASCUAL
4 LUCAS GONZALEZ MAS
4 LUCAS GONZALEZ MAS
6 SAMI LAIHO PASSOLS
6 SAMI LAIHO PASSOLS
7 MARC MIER CERVANTES
7 MARC MIER CERVANTES
8 ROGER SASTRE ARMILLES
8 ROGER SASTRE ARMILLES
9 XAVIER BLANCH CORNET
9 XAVIER BLANCH CORNET
10 XAVI SOLA CLAVERIA
10 XAVIER SALIP FERNANDEZ
10 XAVIER SALIP FERNANDEZ
11 OSCAR SIERRA BORRAS
11 OSCAR SIERRA BORRAS
14 XAVI SOLA CLAVERIA
16 JAVIER BERNECHEA QUILIS
16 JAVIER BERNECHEA QUILIS
19 RAIMON GALVE BATET
19 RAIMON GALVE BATET
24 ARNAU BLANCH CORNET
24 ARNAU BLANCH CORNET
28 MIQUEL COLOMER COMELLES
28 MIQUEL COLOMER COMELLES
40 GIJS NOORDAM
40 GIJS NOORDAM
98 GONZALO SANCHEZ GARCIA
98 GONZALO SANCHEZ GARCIA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Minut Motiu
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 FERRAN VILA SERRAHIMA
2 JUAN BAUTISTA CONSUL
3 JOAN PUJOL PUIG
5 EDUARD FORNER ROVIRA
7 ORIOL FORNER ROVIRA
10 PERE FORNER ROVIRA
13 ALVARO ALONSO VALLES
14 ROBERT MARI GARCIA
17 PEDRO SERRA GALLO
18 ALEX MARTI GUIU
20 JOAQUIM CALVERA MADAULA
21 ARMAND GARCIA BACHS
22 POL BECA TAXONERA
23 GERARD TELLA RUIZ
71 IÑAKI CASANOVA SEÑE
252 PAU RICOMA HUGUET

Entrenadors

Nom
IGNASI PRAT MOLINE

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Minut Motiu