Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
FC BARCELONA
2 - 1
CD TERRASSA HOCKEY
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
2/09/2018 11:00
Àrbitre 1: RAFA GARRIDO OLIVA Àrbitre 2: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 3: POL REGUÉ GALLOSTRA
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 SANTIAGO TOMAS CASTELLI
3 ARNAU DE BRUIJN LOPEZ
4 MARTIN GABRIEL GEBHARDT
5 ARNAU BLANCH CORNET
6 GUILLEM CAÑAS MENDES
7 MIGUEL DELAS DE ANDRES
8 JOAQUIN EDUARDO LOPEZ
10 XAVI SOLA CLAVERIA
11 ANDREAS RAFI DVORACEK
12 ANTHONY BOSCHMAN
13 SANTI DONOSO DE PAZ
14 GUILLEM FORCADA OBIOLS
19 NIL ESCUDE GONZALEZ
21 JAVIER BERNECHEA QUILIS
46 ADRIAN RAFI DVORACEK
61 ARI LAIHO PASSOLS
73 MATIAS EDUARDO FERNANDEZ PIZARRO

Entrenadors

Nom
FERRAN COLLADOS
JOSEP OLIVE CRISTANY
ORIOL TORRAS PUIG

Delegats

Nom
JOSEP RAFI GARCIA

Targetes

# Nom Minut Motiu
5 ARNAU BLANCH CORNET 41 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 XAVI SOLA CLAVERIA 2 26 Jugada
19 NIL ESCUDE GONZALEZ 4 69 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JAN CALVACHE SOLER
2 VICTOR GUERRA ZANUY
5 POL FONT PARES
6 ALEIX VERICAT TORRES
8 MARC MIRALLES PORTILLO
9 MARC LARA ROSELL
10 JAN LARA ROSELL
11 ISAAC DE IGNACIO-SIMO ABAD
12 ALEX SOLANELLAS VENTALLO
13 ENRIC MIRALLES PORTILLO
14 ORIOL BACH RUIZ
17 ORIOL GARRETA GONZALEZ
18 IGNASI AVELLANEDA MALGOSA
21 PAU MASIP RIERA
24 FRANCESC ROSET TORREDEMER
25 ALBERTO CARNICER MARTINEZ
27 SERGI BOSQUE CANALS
28 EDUARD DE IGNACIO-SIMO ABAD

Entrenadors

Nom
NESTOR LLOBET MENDEZ

Delegats

Nom
ERNEST MASIP LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
8 MARC MIRALLES PORTILLO 3 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 MARC LARA ROSELL 2 20 Jugada