Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHM
FC BARCELONA
2 - 1
EGARA 1935
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
1/09/2018 12:00
Àrbitre 1: POL CLAVELL JORBA Àrbitre 2: NICOLAS FALCONES VALBUENA Àrbitre 3: BEATRIZ ESTEFANELL MERCE
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
1 SANTIAGO TOMAS CASTELLI
3 ARNAU DE BRUIJN LOPEZ
4 MARTIN GABRIEL GEBHARDT
5 ARNAU BLANCH CORNET
6 GUILLEM CAÑAS MENDES
7 MIGUEL DELAS DE ANDRES
8 JOAQUIN EDUARDO LOPEZ
10 XAVI SOLA CLAVERIA
11 ANDREAS RAFI DVORACEK
12 ANTHONY BOSCHMAN
13 SANTI DONOSO DE PAZ
14 GUILLEM FORCADA OBIOLS
19 NIL ESCUDE GONZALEZ
21 JAVIER BERNECHEA QUILIS
46 ADRIAN RAFI DVORACEK
61 ARI LAIHO PASSOLS
73 MATIAS EDUARDO FERNANDEZ PIZARRO

Entrenadors

Nom
FERRAN COLLADOS
JOSEP OLIVE CRISTANY
ORIOL TORRAS PUIG

Delegats

Nom
JOSEP RAFI GARCIA

Targetes

# Nom Minut Motiu
13 SANTI DONOSO DE PAZ 16 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 MARTIN GABRIEL GEBHARDT 1 3 Penal
19 NIL ESCUDE GONZALEZ 2 5 Jugada
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
1 MARC SANROMA ROVIRA
2 NACHO MENDEZ NOGUER
2 NACHO TORREDEMER ARGILES
5 SANTI MORA TORRELLA
6 ISIDRE MARTI AYATS
7 XAVI BIGATA FONTSECA
8 ALEX BROTO OLIVE
9 ALBERT FONT CLERMONT
10 ENRIC ALAVEDRA TORREDEMER
14 MARTI SOLER BENAIGES
15 PEDRO SANROMA MARCET
18 SERGI MARTINEZ LOPEZ
20 ALEIX REYNER SANCHEZ
22 POL TORRES RODO
25 ALEX DALMAU TOLRA
27 ENRIC AYNES RIBA
80 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA
101 IÑAKI SARRABAYROUSE FREYTES

Entrenadors

Nom
IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
ALBERT MASSAGUER TRENCHS

Delegats

Nom
RAUL FERNANDEZ FOLCH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 XAVI BIGATA FONTSECA 3 15 Jugada