Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHF
JUNIOR FC
3 - 2
CLUB EGARA
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
15/09/2018 12:30
Àrbitre 1: LAURA TRUJILLO RUIZ Àrbitre 2: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 3: BEATRIZ ESTEFANELL MERCE
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
3 TANIA ESCAICH SOUTO
4 LAURA BOSCH GRABULOS
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA
6 BET RIBAS FONT
7 CARLOTA PETCHAME BONASTRE
9 ANNA GIL REBOLLAL
10 MARIONA SERRAHIMA CASTELLA
11 MARTA GRAU GARRIGOS
14 MARTA LAMOGLIA ROS
15 MAIALEN GARCIA GALARRAGA
16 ANNA SERRAHIMA CASTELLA
17 MARIONA VALDES OMEDES
19 ANDREA ALONSO VALLES
20 LAIA VIDOSA ARTIGAS
21 BERTA QUERALT O`CALLAGHAN
22 STEFANIA SOLEDAD PIRIS CAVA
25 CLARA PEREZ CALDERON
32 JANA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom
JUAN VIDAL LARRIBEAU

Delegats

Nom
MARCOS ALONSO DOERFLER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 LAURA BOSCH GRABULOS 2 8 Jugada
9 ANNA GIL REBOLLAL 2 11 Jugada
3 TANIA ESCAICH SOUTO 3 11 Jugada
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 MARIONA GIRABENT REIG
2 MARIONA FITÓ MORERA
3 LIDIA BOSCH CAÑADA
4 KARINA DOMINGO HERMS
5 NONA LOPEZ-LLAUDER MARCET
11 JULIA CLAPES CASTELLS
13 CLAUDIA ADELL PUIG
15 MARIA TOST FORRELLAT
16 SOPHIA WILLIG
17 CARLA GOMEZ GALAN
18 CARLA LOPEZ-LLAUDER MARCET
21 MARTA FUENTES GUTIERREZ
23 CRISTINA SALVATELLA PANES
24 CAROLA SALVATELLA PANES
25 MIRIAM GIBERT MARCET
26 MARTA LLOBET AVELLANEDA

Entrenadors

Nom
ANDREW JOHN WILSON

Delegats

Nom
JORDI LAZARO REINA

Targetes

# Nom Minut Motiu
16 SOPHIA WILLIG 40 Falta reiterada background
24 CAROLA SALVATELLA PANES 43 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
24 CAROLA SALVATELLA PANES 2 7 Jugada
16 SOPHIA WILLIG 2 17 Penal