Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHF
CLUB EGARA
1 - 0
ATLÈTIC TERRASSA HC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
12/09/2018 20:30
Àrbitre 1: SERGI OBACH SOTO Àrbitre 2: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 3: ORIOL RODRIGUEZ SETO
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 MARIONA GIRABENT REIG
2 MARIONA FITÓ MORERA
3 LIDIA BOSCH CAÑADA
4 KARINA DOMINGO HERMS
5 NONA LOPEZ-LLAUDER MARCET
11 JULIA CLAPES CASTELLS
13 CLAUDIA ADELL PUIG
15 MARIA TOST FORRELLAT
16 SOPHIA WILLIG
17 CARLA GOMEZ GALAN
18 CARLA LOPEZ-LLAUDER MARCET
21 MARTA FUENTES GUTIERREZ
23 CRISTINA SALVATELLA PANES
24 CAROLA SALVATELLA PANES
25 MIRIAM GIBERT MARCET
26 MARTA LLOBET AVELLANEDA

Entrenadors

Nom
ANDREW JOHN WILSON

Delegats

Nom
JORDI LAZARO REINA

Targetes

# Nom Minut Motiu
18 CARLA LOPEZ-LLAUDER MARCET 9 Falta intencionada background
24 CAROLA SALVATELLA PANES 10 Joc perillós background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
24 CAROLA SALVATELLA PANES 3 2 Penal
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 ELISABETH HALEY TAMBURRO
2 QUERALT FIGUERAS TORRENTE
5 GEMMA CIRERA GUTIERREZ
6 HANNA BADIA BOGNER
8 STERRE DEETMAN
9 CLARA BADIA BOGNER
10 CRISTINA ESCUDE NOVELL
11 MARIA GESTI SOLER
12 MARTA DORDA SANS
14 CLAUDIA PARERA MARTIN
15 MARIONA YCART RIDAMEYA
16 MARINA MATARRODONA MORAGAS
18 JULIA CALVO BADIA
19 NINA CORTES LUCASEN
21 EKKI LIDEWIJ LEMMINK

Entrenadors

Nom
ANDREU ENRICH FEMENIAS

Delegats

Nom
PERE FREIXA PALOMA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus