Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMPIONAT DE CATALUNYA DHF
JUNIOR FC
14 - 0
LINIA 22 H.C.
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
9/09/2018 10:00
Àrbitre 1: IGNASI RIBO SOLER Àrbitre 2: MIQUEL HERNANDEZ PLAZA Àrbitre 3: JOSEP ORIOL PALET COMAS
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
3 TANIA ESCAICH SOUTO
4 LAURA BOSCH GRABULOS
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA
6 FERNANDA FLORES CARIOLA
7 CARLOTA PETCHAME BONASTRE
8 CAROLINA ANDREA GARCIA LEON
9 ANNA GIL REBOLLAL
11 MARTA GRAU GARRIGOS
14 MARTA LAMOGLIA ROS
15 MAIALEN GARCIA GALARRAGA
16 ANNA SERRAHIMA CASTELLA
17 MARIONA VALDES OMEDES
19 ANDREA ALONSO VALLES
20 LAIA VIDOSA ARTIGAS
22 STEFANIA PIRIS CAVA
25 CLARA PEREZ CALDERON
32 ANDREA ALEXANDRA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom
JORGE GARCIA BASTIDA
CRISTINA RIBA ANGUERA
JAUME RIERA CAMPS
JUAN VIDAL LARRIBEAU

Delegats

Nom
MARCOS ALONSO DOERFLER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 MARTA GRAU GARRIGOS 1 4 Penal
3 TANIA ESCAICH SOUTO 1 8 Penal
3 TANIA ESCAICH SOUTO 1 14 Jugada
9 ANNA GIL REBOLLAL 2 18 Jugada
22 STEFANIA PIRIS CAVA 2 21 Jugada
9 ANNA GIL REBOLLAL 2 23 Jugada
3 TANIA ESCAICH SOUTO 3 34 Jugada
11 MARTA GRAU GARRIGOS 3 48 Penal
16 ANNA SERRAHIMA CASTELLA 3 51 Penal
3 TANIA ESCAICH SOUTO 4 58 Jugada
8 CAROLINA ANDREA GARCIA LEON 4 61 Jugada
7 CARLOTA PETCHAME BONASTRE 4 66 Jugada
20 LAIA VIDOSA ARTIGAS 4 68 Jugada
3 TANIA ESCAICH SOUTO 4 70 Jugada
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
1 MARIA CELESTE DE MAJO
2 BERTA RAMIREZ IBAÑEZ
3 HELENA FLORENSA MARQUEZ
4 MARTA GIBERT AMAT
5 MARIE FLORENCE QUIROGA
6 MARIONA COMELLAS LLIMONA
9 MERITXELL GIBERT BELLES
10 GISELA ESTRENJER GILABERT
11 ONA CHUECA GIBERT
13 VINYET DURAN ALTIRRIBA
14 JULIANA MAFLA QUIROZ
16 HELENA ALGUERO CASAS
18 JULIETA AGUSTINA MENDIZABAL DINUCCI
21 QUERALT GIBERT PABLO
28 MARIONA PERARNAU MONFORT
29 CLARA DURAN MENENDEZ

Entrenadors

Nom
ADRIAN MARCELO WILCHES
BELEN COLLADO RISSO

Delegats

Nom
NANCY PAOLA HIPPLER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus