Presentació Junta LLIBRE 100 FCH Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta LLIBRE 100 FCH Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2023-2024 Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Notícies

HORARIS DE LA COPA DEL REI I DE LA REINA

7/02/2024

 La Copa del Rei i Copa de la Reina se celebraran a Màlaga i Benalmàdena del 15 al 17 de març ,dins dels actes del 75è aniversari de la Federació Andalusa de Hockey.

Els partits es disputaran divendres, 15 de març, en el camp El Retamar de Benalmàdena (CAMP 1) i a la Ciutat Esportiva de Carranque, Màlaga (CAMP 2). La resta de jornades tindran lloc a Màlaga.

Els horaris de les Copes són:

 

Divendres, 15 de març

COPA DEL REI

CD TERRASSA – RS Tenis (11.00h-Màlaga)

REAL CLUB DE POLO – JÚNIOR FC (13.15h-Benalmádena)

Sanse Complutense – CLUB EGARA (15.30h-Màlaga)

Club de Campo – ATLÈTIC TERRASSA (17.45h – Benalmádena)

COPA DE LA REINA

Sanse Complutense – JÚNIOR FC (11.00h – Benalmádena)

REAL CLUB DE POLO – CLUB EGARA (13.15h- Málaga)

CD TERRASSA – Club de Campo (15.30h – Benalmádena)

Real Sociedad - ATLÈTIC TERRASSA (17.45h – Màlaga)

 

Dissabte, 16 de març

SEMIFINALS COPA DEL REI (11.00h-13.15h – Benalmádena)

SEMIFINALS COPA DE LA REINA (15.30h-17.45h-Benalmádena)

 

Diumenge, 17 de març

FINAL MASCULINA (13.30h -Benalmádena)

FINAL FEMENINA (15.45h-Benalmádena)

Partit 3r lloc COPA DEL REI (9.00h- Benalmádena)

Partit 3r lloc COPA DE LA REINA (11.15h- Benalmádena)

 

Els horaris de semifinals i de les finals poden sofrir canvis en funció de les retransmissions en directe de TV.