Presentació Junta Estatuts Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Centres Certificats Informació Centres Autorizats TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Centres Certificats Informació Centres Autorizats TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Notícies

DHF: El Junior FC perd amb el líder

25/02/2019

El Junior FC perd el partit amb el Club de Campo, líder i  a sis punts del seu immediat seguidor.  Les santcugatenques han perdut per 4 a 1 –gol d’Andrea Alonso- i ocupen el cinquè lloc, a un punt de l’UD Taburiente que és quart.

 

Repartiment de punts en els encontres entre Atlètic Terrassa-CD Terrassa i Real Club de Polo – Club Egara, tots dos van acabar 2-2.  El partit entre l’  Atlètic Terrassa i el CD Terrassa va estar sense gols fins el tercer quart quant al minut 42 Júlia Strappato va marcar pel conjunt visitant i al 43’ va pujar el segon, fet per Clara Ycart., però a l’últim quart Sierou Frankema i Maartje Els Groen van aconseguir l’empat i el conseqüent repartiment de punts.  El CD Terrassa segueix al setè lloc de la classificació i l’ Atlètic Terrassa està al vuitè.

 

Marlies Verbruggen va marcar els dos gols del  Real Club de Polo i Maria Tost els dos del Club Egara. El  Real Club de Polo baixa al tercer lloc a la classificació a un punt del segon, el SPV Complutense, i el Club Egara continua al novè lloc empatat a punts amb l’ Atlètic Terrassa – vuitè-.

 

El partit entre RS Tenis i SPV Complutense va finalitzar 0-3 i el de la Real Sociedad SS- UD Taburiente 0-4.

 

Els encontres de la propera jornada són:

Dissabte, 2 de març

JUNIOR FC -. Real Sociedad SS (13.00h)

 

Diumenge, 3 de març

UD Taburiente – REAL CLUB DE POLO (11.45h)

CLUB EGAQRA – RS Tenis (12.30h)

SPV Complutense – ATLÈTIC TERRASSA (12.30H

CD TERRASSA – Club de Campo (12.30h)