Federaciķ catalana de Hockey
 
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA AUTONÒMIC 2012-2013
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA AUTONÒMIC 2012-2013

BAUMBERGER ALTIRRIBIA, HANS
BRAQUE DEL OLMO, JORDI
CORTES LUCASEN, SAM
DE BRUIJN LOPEZ, ARNAU
DIVORRA OLIVÉ, PERE
ESCUDE NOVELL, MARC
FARRE GALOFRE, PABLO
GALI BRULL, JOAN B.
GIRALT RIPOL, MARCOS
GISPERT AMAT, POL GUERRA ZANUY, VICTOR
KEENAN, NICOLAS SANTIAGO
MAFLA QUIROZ, LUIS ALEJANDRO
MIRALLES PORTILLO, MARC
PERELLON CARRIQUE, MARC
ROCA ALGUERSUARI, ORIOL
SCHOEFFER DENTON, LUC


RC POLO

CLUB EGARA


AT. TERRASSA

AT. TERRASSA
CLUB EGARA
AT. TERRASSA
RC POLO
CLUB EGARA
RC POLO
EHC
CD TERRASSA

CLUB EGARA

AT. TERRASSA

CD TERRASSA

JÚNIOR FC


AT TERRASSA

CATALONIA HC

BADIA BOGNER, CLARA
BRUGUERA LARA, LAURA 
CASAS DE ABADAL, ADRIANA 
CLOTET ALSINA, ESTHER
CORTES LUCASEN, NINA
FIGUERAS TORRENTE, QUERALT
FOLCH MATA, MARINA
FUENTES GUTIERREZ, MARTA
ITARTE SAHUN, JUDITH
LOPEZ-LLAUDER MARCET, CARLA
MONROIG PALAU, MARIA
MOYA SOTERAS, BERTA
PINEDA MARIMON, CLARA
PUJADE BUSQUETA, ESTER
SAORIN MIRAS, PAULA
SERRAHIMA CASTELLA, MARIONA
TORREDEMER LLUCIA, ALEXANDRA


AT TERRASSA
CD TERRASSA

RC POLO
AT TERRASSA
AT TERRASSA

AT TERRASSA
AT TERRASSA

CLUB EGARA
JÚNIOR FC

CLUB EGARA
CD TERRASSA
AT TERRASSA
CD TERRASSA

CLUB EGARA
JÚNIOR FC

JÚNIOR FC

CLUB EGARA


SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA AUTONÒMIC 2012-2013
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA AUTONÒMIC 2012-2013

BATISTA SANTAMARIA, TOMAS
BORDAS FABREGAS, MANUEL
CARNICER MARTINEZ, ALBERTO
COLL MENCOS, GONZALO
FARRES PALET, JORDI
FERRE MARTÍN-BORREGÓN, JAN
GARCIA BACHS, GERARD
GÓMEZ COSTA, SANTI
LARA ROSELL, JAN
MALGOSA TERMES, JORDI
MARIMON MATEU, JOAN
PARRILLA SUAREZ, POL
PEREZ ESTEBAN, ALBERT
PIERA GRAU, LLORENÇ
SALVADOR FERNANDEZ, ORIOL
TARRES FORTUNY, JOAN
TORRAS PUIG, IGNASI


RC POLO

RC POLO


JUNIOR FC

RC POLO

CLUB EGARA
CLUB EGARA

JUNIOR FC
AT. TERRASSA
CD TERRASSA

AT TERRASSA
CLUB EGARA
AT. TERRASSA
CLUB EGARA
RC POLO

CD TERRASSA

AT TERRASSA
AT TERRASSA

ADELL PUIG, CLAUDIA BAUMBERGER, BEA
CASTELLA TORRELLA, CRISTINA
CLOTET ALSINA, CARLOTA
CODINA PALAU-RIBES, PAZ
COLET BALLESTER, QUERALT
COLOMER COMELLES, ANNA
DOMINGO HERMS, BERTA
ESCUDE NOVELL, CRISTINA
FITO ESCAMILLA, ANNA
FREIXA CLARET, CARLOTA
GIL REBOLLAL, ANNA
GRAU GARRIGOS, MARTA
MUIÑOS BALET, ALICIA
SAN JOSE CALL, MARIONA
SEGU RUEDA, MARTA
SOLER CODINA, ANDREA


CLUB EGARA
RC POLO

AT TERRASSA

AT TERRASSA

JÚNIOR FC

CLUB EGARA

CD TERRASSA

CLUB EGARA

AT TERRASSA
CLUB EGARA
AT TERRASSA
JÚNIOR FC
AT TERRASSA
RC POLO
AT TERRASSA
CD TERRASSA
AT TERRASSA


SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES CADET 2011-2012
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES CADET 2011-2012

ABADAL CARALT, PABLO
BORDAS FABREGAS, MANUEL
BRUGUERA LARA, ORIOL CALZADA GRIERA,JORDI
COLOMER LOPEZ, JAN
FARRES PALET, JORDI
FERRAZ FERRO, MARC
LARA ROSELL, JAN
MALGOSA TERMES, JORDI
PARRILLA SUAREZ, POL
PASTOR PITARQUE,ALEX
PIERA GRAU, LLORENÇ
PUIG BALBIN, SERGI
RAFI DVORACEK, ADRIAN
RAMAL TORRES, FERRAN ROCA ALGUERSUARI, ORIOL
TORRENTE ESCAMILLA, TON
VILA MORENO, MARC


RC POLO
RC POLO

CD TERRASSA
AT TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
AT TERRASSA
CD TERRASSA
AT TERRASSA

AT TERRASSA
JUNIOR FC
RC POLO
CLUB EGARA
FC BARCELONA

CD TERRASSA

AT TERRASSA

CD TERRASSA


AT TERRASSA

ADELL PUIG, CLAUDIA BARBA ARMENGOL, MARIA CALVO SERRANO, MARIA CASTELLA TORRELLA, CRISTINA
ESCAMILLA ALAVEDRA, ANNA
ESCUDE NOVELL, CRISTINA
FITO ESCAMILLA, ANNA GOMEZ GALAN, CARLA
GOMEZ MARTIN, HELENA
GUILERA ROVIRA, IVONE
LEIVA HERNANDEZ,ANNA
LOPEZ-LLAUDER MARCET, NONA
MTNEZ DE TEJADA NUÑEZ, ANDREA
MOYA SOTERAS, BERTA
MUIÑOS BALET, ALICIA
PRAT MOLINE, GEORGINA
SERRAHIMA CASTELLA, MARIONA
SOLER CODINA, ANDREA


CLUB EGARA
AT TERRASSA
JÚNIOR FC
AT TERRASSA

CLUB EGARA

AT TERRASSA

CLUB EGARA
CLUB EGARA
ILURO HC
RC POLO
CD TERRASSA
CLUB EGARA

JÚNIOR FC

AT TERRASSA
RC POLO
CLUB EGARA
JÚNIOR FC

AT TERRASSA


SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES SUB-18 2011-2012
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES SUB-18 2011-2012

BOLTO GIMO, MARC
CARNICER MARTINEZ, ALBERTO COLL MENCOS, GONZALO
CREIXELLSANTAOLALLA, MARC
FARRES PALET, JOSEP
GARCIA BACHS, GERARD
GRAU ALZURIA, ALEIX
KEENAN, THOMAS PATRICIO
LLORENS PURTI, BORJA
MENGIBAR, IGNASI
PINEDA COMELLAS, ROGER
PINEDA MARIMON, ALBERT
QUERALT O`CALLAGHAN,XAVI 
SALVADOR FERNANDEZ, ORIOL
SERRAHIMA CASTELLA, MARC
TORRAS PUIG, IGNASI
TURULL BATALLER, ALVARO
VIVES CUATRECASAS, IGNACIO   


AT TERRASSA
JUNIOR FC
RC POLO

RC POLO

CLUB EGARA
JUNIOR FC
AT TERRASSA

CLUB EGARA
RC POLO
CLUB EGARA

CD TERRASSA
CD TERRASSA

JUNIOR FC

CD TERRASSA

JUNIOR FC

AT TERRASSA
RC POLO

RC POLO

BAUMBERGER, BEA
CLOTET ALSINA,CARLOTA
CODINA PALAU-RIBES, PAZ
COLET BALLESTER, QUERALT
COLOMER COMELLES, ANNA
DE PAZ PONJOAN, CRISTINA        ESCORIHUELA SANCHEZ, CLARA
FREIXA CLARET, CARLOTA
GIL REBOLLAL, ANNA      GIRABENT REIG, MARIONA
HERAS SEGURA, MARIONA
MIER CERVANTES, GEMMA PONS GENESCA, JULIA QUEROL DUASO, SILVIA    SALVATELLA PANES, CAROLA
SAN JOSE CALL, MARIONA
SEGU RUEDA, MARTA
TOST FORRELLAT, MARIA


RC POLO
AT TERRASSA
JUNIOR FC

CLUB EGARA

CD TERRASSA

AT TERRASSA

AT TERRASSA

AT TERRASSA
JUNIOR FC
CLUB EGARA
AT TERRASSA
JUNIOR FC
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA

AT TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES SUB-18 2010-2011
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES SUB-18 2010-2011

AGUILAR, XAVIER
BELTRAN MIR, ALBERT
CALZADA GRIERA, MARC
CAÑAS, GUILLEM
CODINA NOVELL, JOSEP
ESCUDE GONZALEZ, NIL
FARRE GALOFRE, LUIS
FARRES PALET, JOSEP
GARRETA, ORIOL
GARRIGA, EDUARD
IZARD, ARNAU
LLORENS PURTI, BORJA
PINEDA, ROGER
QUERALT, XAVI
ROIG IBORRA, EDUARD
TORRUELLA BLASI, JAN
URSUL COLOME, GUIM
USE MONTOLIU, IGNASI


CLUB EGARA
AT TERRASSA
AT TERRASSA
FC BARCELONA
CLUB EGARA
AT TERRASSA
RC POLO
CLUB EGARA
CD TERRASSA
JUNIOR FC
CLUB EGARA
RC POLO
CD TERRASSA
JUNIOR FC
AT TERRASSA
CLUB EGARA
JUNIOR FC
CLUB EGARA

BAUMBERGER, NINA
BOSQUE CANALS, MARTA
CLAPES, MARTA
CROS FERNANDEZ, NURIA
DE PAZ, CRISTINA
ESCORIHUELA, CLARA
FEU LLAURADÓ, ANDREA
GIRABENT, MARIONA
HERAS SEGURA, MARIONA
MIER CERVANTES, GEMMA
PENAS MUR, MARTA
PONS GENESCA, JULIA
QUEROL DUASO, SILVIA
SALVATELLA, CAROLA
SALVATELLA, CRISTINA
SEGU RUEDA, MARTA
SOPENA, ALEJANDRA
TOST FORRELLAT, MARIA


RC POLO
CD TERRASSA
CLUB EGARA
RC POLO
AT TERRASSA
AT TERRASSA
JUNIOR FC
CLUB EGARA
AT TERRASSA
JUNIOR FC
RC POLO
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CD TERRASSA
RC POLO
CLUB EGARA


SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES CADET 2010-2011
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES CADET 2010-2011

BATISTA, TOMAS
BOLTO GIMO, MARC
BORDAS, MANUEL
CARNICER, ALBERTO 
COLL, GONZALO  
FARRES PALET, JORDI
GARCIA, GERARD
GÓMEZ COSTA, SANTI
HERRERA, ENRIQUE
MARIMON, JOAN
PARRILLA SUAREZ, POL
PEREZ, ALBERT
PEREZ ESTEBAN, MARC
SALVADOR, ORIOL
SERRAHIMA, MARC
TARRES, JOAN
TORRAS PUIG, IGNASi
TORT MARCET, ORIOL


RC POLO
AT TERRASSA
RC POLO
JUNIOR FC
RC POLO
CLUB EGARA
JUNIOR FC
AT TERRASSA
RC POLO
CLUB EGARA
AT TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CD TERRASSA
JUNIOR FC
AT TERRASSA
AT TERRASSA
AT TERRASSA

ADELL PUIG, CLAUDIA
BAUMBERGER, BEA
CALVO SERRANO, MARIA
CLOTET, CARLOTA
CODINA, PAZ
COLET, QUERALT
COLOMER, ANNA
DOMINGO HERMS, BERTA
ESCUDE, CRISTINA
FITO ESCAMILLA, ANNA
FREIXA CLARET, CARLOTA
GIBERT MARCET, MIRIAM
GIL REBOLLAL, ANNA
NUÑEZ, ANDREA
MUIÑOS BALET, ALICIA
SAN JOSE CALL, MARIONA
SEGU RUEDA, MARTA
SOLER CODINA, ANDREA


CLUB EGARA
RC POLO
JUNIOR FC
AT TERRASSA
JUNIOR FC
CLUB EGARA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
AT TERRASSA
CLUB EGARA
AT TERRASSA
CLUB EGARA
JUNIOR FC
JUNIOR FC
RC POLO
AT TERRASSA
CD TERRASSA
AT TERRASSA


SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES CADET 2009-2010
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES CADET 2009-2010

BOLTO GIMO, MARC
COLL, GONZALO
CREIXELL, MARC
FARRES PALET, JOSEP
GARCIA, GERARD
JIMENEZ, ROC
KEENAN, THOMAS
LLORENS PURTI, BORJA
PEREZ, ALBERT
PINEDA, ROGER
PINEDA, ALBERT
QUERALT, XAVIÍ
ROURA MARTIN, NIL
SERRAHIMA, MARC
TORRAS PUIG, IGNASI
TURULL, ALVARO
VALL TURU, ORIOL
VIVES, IGNACIO


AT TERRASSA
RC POLO
RC POLO
CLUB EGARA
JUNIOR FC
CD TERRASSA
CLUB EGARA
RC POLO
CLUB EGARA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
JUNIOR FC
CD TERRASSA
JUNIOR FC
AT TERRASSA
RC POLO
AT TERRASSA
RC POLO

BAUMBERGER, BEA
CLOTET, CARLOTA
CODINA PALAURIBES, PAZ
DE PAZ, CRISTINA
ESCORIHUELA, CLARA
FREIXA CLARET, CARLOTA
GIRABENT REIG, MARIONA
GOMEZ LORITE, KAREN
HERAS SEGURA, MARIONA
MALGOSA CUEVAS, ELENA
MIER CERVANTES, GEMMA
PONS GENESCA, JULIA
PUJADE, LAURA
QUEROL DUASO, SILVIA
SALVATELLA, CAROLA
SAN JOSE CALL, MARIONA
SEGU RUEDA, MARTA
TOST FORRELLAT, MARIA

RC POLO
AT TERRASSA
JUNIOR FC
AT TERRASSA
AT TERRASSA
AT TERRASSA
CLUB EGARA
CD TERRASSA
AT TERRASSA
AT TERRASSA
JUNIOR FC
CD TERRASSA
V. ESPORTIU
CLUB EGARA
CLUB EGARA
AT TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA


SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2009-2010
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2009-2010

ADRIÀ ROMY
GUILLERMO CHAVES
PACO CAVALLER
MARC TRULLÀS
EDUARDO GARRIGA
GUIM URSUL
MARC FORNER
SANTIAGO MALGOSA
SANTIAGO DONOSO
GERARD CARRERAS
MIQUEL FIGA
PAU GALÍ
LLUIS MERCADÉ
ÀLEX MARCET
ARNAU IZARD
GERARD GIRABENT
IGNASI USE
GUILLEM CAÑAS


RC POLO
RC POLO
RC POLO
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
AT TERRASSA
AT TERRASSA
AT TERRASSA
AT TERRASSA
AT TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
FC BARCELONA

SANDRA PENAS
ALEJANDRA SOPENA
MARTA PENAS
NINA BAUMBERGER
CRISTINA GUINEA
ANDREA FEU
LARA SANJOSÉ
XANTAL GINÉ
ANNA ESCOZ
SANDRA MUNTADES
MARTA BOSQUE
MARTA FOLCH
MARTA SEGÚ
CRISTINA SALVATELLA
MARIA TOST
MARTA CLAPÉS
ROMINA BANCHERO
MARIA RIERA


RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
JUNIOR FC
JUNIOR FC
AT TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
FC BARCELONA
FC BARCELONA


SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2008-2009
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2008-2009

JOAQUIM JUNCOSA
JOSEP FARRÉS
JAN TORRRUELLA (P)
XAVIER AGUILAR
ARNAU IZARD
IGNASI USÉ
GUILLEM CAÑAS
EDUARD GARRIGA
ROC JIMÉNEZ
ORIOL GARRETA
LUIS FARRÉ
PAU BORDAS
MARC CREIXELL
BORJA LLORENS
ALBERT BELTRÁN
EDUARD ROIG
LUCA TARANTOLA
GUILL URSUL


CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
FC BARCELONA
FC BARCELONA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
ATHC
ATHC
JUNIOR FC
JUNIOR FC

NINA BAUMBERGER
MARTA PENAS
ALEJANDRA SOPENA
MARTA BOSQUE
NOELIA GASCÓN
KAREN GÓMEZ
CAROLA SALVATELLA
MARTA CLAPÉS
MARIONA GIRABENT
SÍLVIA QUEROL
CRISTINA SALVATELLA
CRISTINA DE PAZ
CLARA ESCORIHUELA
MARIONA HERAS
ANDREA FEU
GEMMA MIER
ANNA RIBA
JÚLIA PONS


RC DE POLO
RC DE POLO
RC DE POLO
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
ATHC
ATHC
ATHC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
MATADEPERA88


SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2008-2009
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2008-2009

VÍCTOR PUIG
JAVIER TURULL
ADRIÀ ROMY
GONZALO NAVARRO
NICOLÁS VIRGILI
SALVA PIERA
NIL MARI
POL SOLANO
XAVIER TALAMÁS
ÀLEX MARCET
LLUÍS MERCADER
MARC TRULLÀS
JAN MALGOSA
SANTI PUJAL
PAU FREIXA
SANTIAGO MALGOSA
SANTIAGO DONOSO
GERARD CARRERAS


RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
FC BARCELONA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
JUNIOR FC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC

LAURA VALLS
ROMINA BANCHERO
MARIA TOST
BERTA QUERALT
GUADALUPE SANFÉLIX
CRISTINA GUINEA
LARA SANJOSÉ
MARIONA BELTRÁN
NÚRIA LAVADO
GEORGINA TARRÉS
MERITXELL GRAU
MIREIA RIERA
BERTA BONASTRE
SÍLVIA GABARRÓ
MAR ROIG
XANTAL GINÉ
ANNA ESCOZ
NÚRIA RIBÓ


RC DE POLO
FC BARCELONA
CLUB EGARA
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
OLIMPIA HC


SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2007-2008
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2007-2008

ADRIA ROMY
PACO CAVALLER
MARC FORNER
MARC TRULLAS
PAU GALI TORRAS
MIQUEL FIGA
ALBERT BELTRÁN
SANTI DONOSO
SANTI MALGOSA
GERARD CARRERAS
ORIOL GARRETA
JOSEP CARNICER
IGNASI USÉ
ARNAU IZARD
GERARD GIRAVENT
LLUIS MERCADER
EDUARD GARRIGA
GUILLEM CAÑAS


RC POLO
RC POLO
JUNIOR FC
JUNIOR FC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
FC BARCELONA
FC BARCELONA

NURIA CROS
SANDRA PENAS
MARTA PENAS
NINA BAUMBERGER
ANNA RIBA
ANDREA FEU
CRISTINA GUINEA
LARA SAN JOSÉ
MIREIA RIERA
ANNA ESCOZ
ALMA SURIA
XANTAL GINE
MARTA CLAPES
MARIA TOST
MARIONA COMERMA
CRISTINA SALVATELLA
ROMINA BANCHERO
MARIA RIERA


RC DE POLO
RC DE POLO
RC DE POLO
RC DE POLO
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
ATHC
ATHC
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
FC BARCELONA
FC BARCELONA

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2007-2008
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2007-2008

PAU  FREIXA
JAN MALGOSA
SANTI PUJAL
NIL MARI   
RUBEN FARRES
POL SOLANO
XAVIER TOST
XAVIER TALAMÁS
JOSEP ROMEU
CLAUDI QUERA
OSCAR SERRA
BORJA  CASANOVAS
GONZALO  NAVARRO
SALVADOR  PIERA
NICOLAS VIRGILI
XAVIER  LLEONART
NIL PRAT
ALEIX ROSET

ATHC
ATHC
ATHC
FC BARCELONA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA


MERITXELL GRAU
MARIONA BELTRAN
NÚRIA LAVADO
GEORGINA TARRÉS
ANNA RAJADELL
LARA SAN JOSÉ
BERTA BONASTRE
ANNA LLOVERAS
LAURA VALLS
SANDRA PENAS
BERTA QUERALT
GUADALUPE SANFELIX
MARIONA VALDÉS
CRISTINA GUINEA
PAULA PASTOR
MARTA ORTIZ
PAULA OCHOA
REBECA PEÑA

ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
CLUB EGARA
RC DE POLO
RC DE POLO
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
OLIMPIA HC
OLIMPIA HC
OLIMPIA HC

SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2006-2007
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2006-2007

GERARD CARRERAS  
PAU FREIXA
SANTI DONOSO
SANTI MALGOSA
POL VILA
SANTI PUJAL
ALBERT LIS
NIL MARI
JOAN LLORET
LLUIS MERCADE
XAVIER TOST
POL SOLANO
VICENÇ RUIZ
VICTOR PUIG
PACO CAVALLER
JAVIER TURULL
NICOLAS VIRGILI
ALEIX ROSET

ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
FC BARCELONA
FC BARCELONA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
CD TERRASSA


GEORGINA TARRÉS
NÚRIA LAVADO
MARIONA BELTRAN
MERITXELL GRAU
LARA SAN JOSÉ
BERTA BONASTRE
MARIA TOST
MARIA COMERMA
LAURA VALLS
SANDRA PENAS
SANDRA MUNTADAS
ALMA SURIA
SILVIA GABARRO
MAR ROIG
ANNA ESCOZ
CRISTINA GUINEA
BERTA QUERALT
ALEXA ANGLÉS

ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
CLUB EGARA
CLUB EGARA
RC DE POLO
RC DE POLO
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2006-2007
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2006-2007

MARC PUJAL    
JAN BOTEY
JAUME VENTAYOL
ORIOL MALGOSA
JOAN ELIAS
ORIOL BACH
XAVI LLEONART
PEPE ROMEU
JAN PRAT
MARC G.-CHICOTE
AROL ARTIGAS
RUBEN FARRES
CLAUDI QUERA
PAU FEU
OSCAR SERRA
IGNACIO LACASA
MANEL TERRAZA
JOSEP TORRENTS

ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
FC BARCELONA



CRISTINA RIBA
ANDREA PUIG
PAULA PASTOR
BERTA  FÀBREGAS
MARIONA VALDES
CLARA SOLE
ANNA ANGUITA
IVET BELTRAN
CARLOTA PETCHAME
ANNA RAJADELL
BERTA BONASTRE
GEORGINA TARRES
SILVIA GABARRO
MAR ROIG
CARLA MERCADE
ANNA LLOVERAS
ANAIS CAPILLA
ONA LOPEZ

JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
RC DE POLO
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA

SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2005-2006
SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2005-2006

RUBEN FARRES
JOSEP ROMEU
MARC G.-CHICOTE
LLUIS MERCADE
XAVIER TOST
POL SOLANO UBACH
VICENÇ RUIZ
JAN PRAT GRAU
XAVIER LLEONART
NIL PRAT ORTEGA
PAU FREIXA SUREDA
ALBERT LIS
SANTI PUJAL
OSCAR SERRA
SALVA PIERA BRESCA
BORJA CASANOVAS
IGNACIO LACASA
JOSEP TORRENTS

CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
ATHC
ATHC
ATHC
RC POLO
RC POLO
RC POLO
RC POLO
FC BARCELONA



MARIONA VALDES
CLARA SOLE
CRISTINA GUINEA
ALEXA ANGLÈS
ANNA PASCUAL RIERA
BERTA QUERALT
ANNA LLOVERAS
ANNA GARCIA MAS
JULIA SIMO SERRA
LAURA VALLS
ANNA RAJADELL
MERITXELL GRAU
LARA SAN JOSÉ CALL
GEORGINA TARRES
BERTA BONASTRE
NURIA LAVADO
MAR ROIG FORTIN
SILVIA GABARRÓ

JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
JUNIOR FC
CLUB EGARA
CLUB EGARA
RC DE POLO
RC DE POLO
AT.TERRASSA HC
AT.TERRASSA HC
AT.TERRASSA HC
AT.TERRASSA HC
AT.TERRASSA HC
AT.TERRASSA HC
CD TERRASSA
CD TERRASSA

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2005-2006
SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENÍ
CAMPIONAT D’ESPANYA DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES 2005-2006

CESC MATA (porter)
RAMON ROMEU
GUILLEM FUSTAGUER
AROL ARTIGAS
MARC TORREDEMER
PERE AUTONELL
JAN BOTEY
MARC PUJAL
JAUME VENTAYOL
ORIOL PEREMIQUEL
PAU FEU
ROGER PABLO
ALEX CASASAYAS
JAUME GRAELLS
ALBERT DOMPER
ORIOL BACH
JOAN ELIES
DAVID DE FALGUERA

CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
RC DE POLO
RC DE POLO
RC DE POLO
CD TERRASSA
CD TERRASSA
CD TERRASSA
FC BARCELONA



MARIA LANFRANCONI
CRISTINA RIBA
ANDREA PUIG
MARGARITA VILA
PAULA PASTOR
BERTA FABREGAS
MARIONA ALUJAS
MARTA MARTIN
CARLA MARTINEZ
CARLA MERCADE
PAOLA MASFURROLL
JORDINA LLUCH
MARTA DOMENECH
MARTA GONZALEZ
IVET BELTRAN
MARIONA GARRIDO
GEORGINA OLIVA
CARLOTA PETCHAMÉ
 
JÚNIOR FC
JÚNIOR FC
JÚNIOR FC
JÚNIOR FC
JÚNIOR FC
JÚNIOR FC
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
CLUB EGARA
RC DE POLO
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC
ATHC

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2004-05)

Marc Valls
Marc Salles
Alex Sabater
Pere Arch
Cesc Mata
Ignasi Guerrero
Ramon Romeu
Fran Ordeig
Guillem Fustagueres
Javi Garcia
Oriol Peremiquel
Roger Pablo
Xavi Torras
David de Falguera
Alex Casasayas
Pere Autonell
Ignasi García
Oriol Santanach

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2004-05)

MARIA LANFRANCONI
LAURA VILLASECA
ANNA FABRA
JANNINA CASANOVAS
MARGARITA VILA
ANDREA PUIG
MARIONA ALUJAS
ANNA SAGUES
GLORIA COMERMA
SONIA CASTELLO
MARTA MARTIN
CARLA MARTINEZ
PAOLA MASFURROLL
CARLOTA GIMENEZ
MARTA DOMENECH
JORDINA LLUCH
NURIA MUÑOZ
GEORGINA OLIVA

SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2004)

GUILLERMO RUIZ
BORJA CANALS
SERGI ENRIQUE
MARC VALLS
MIGUEL MASANA
ERNEST TORRENT
MARC SALLES
XAVIER GASOL
GENIS ROCA
JORDI FÁBREGAS
POL GARRIDO
FRANC DINARÉS
MARC RIUS
CARLES GIMENEZ-CASAS
XAVIER TORRAS
ROGER PADROS
ALEX SABATER
IGNASI GUERRERO

SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2004)

MARTA FOLCH
CRISTINA PAMIES
COÏA PONS
LAURA VILASECA
ANNA FABRA
JANINA CASANOVAS
LAURA TORREDEMER
ANNA SAGUÉS
GLORIA COMERMA
MARIA CORTES
MARTA EJARQUE
CLARA SAGUÉS
PAULA CASASAYAS
CARLOTA GIMENEZ
CARLA FDEZ VILLAVICENCIO
CLARA ROSIQUE
LAURA SENAR
CLARA VANCELLS

SELECCIÓ CATALANA SUB-16 MASCULINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2003)

FRANCESC MATA
PERE ANTONELL
ROC OLIVA
RAMON ROMEO
ORIOL PEREMIQUEL
EDUARD PINEDA
EDUARD PEREMATEU
ALEX CASASAYAS
PAU FEU
MARC PUJAL
ROGER PABLOS
DAVID DE FALGUERA
GUILLEM FUSTAGUERES
JOAN ELIAS
JAVIER GARCIA
ALBERT DOMPER
ORIOL BACH
SANTI ROIG

SELECCIÓ CATALANA SUB-16 FEMENINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2003)

MARIA LANFRANCONI
MARIONA ALUJAS
JORDINA LLUCH
CARLA MARTÍNEZ
BERTA FÁBREGAS
MARGARITA VILA
ANDREA SERRAHIMA
MARTA MARTÍN
ANDREA PUIG
MARTA DOMÈNECH
PAOLA MASFURROLL
MARTA GONZÁLEZ
CRISTINA RIBA
CARLA MERCADÉ
CARLOTA PETCHAMÉ
GEORGINA OLIVA
PAULA PASTOR
MARIONA GARRIDO

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 MASCULINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2002)

Xavi Prades
Andreu Mollet
Albert Gual
Santi Ferraz
Albert Ayala
Jordi Serveto
Marc Rius
Pol Garrido
Jordi Margarit
Jorge de Falguera
Yago Vinent
Pepe Borrell
Borja Canals
Jordi Fábregas
Jordi Casanovas
Alex López
Xavier Gasol
Genis Roca

SELECCIÓ CATALANA SUB-18 FEMENINA (C.E.AUTONÒMIQUES 2002)

Mariona Castello
Carlota Gimenez
Laura Senar
Gemma Bernat
Marta Ejarque
Maria Guasch
Maria Cortes
Clara Vancells
Gloria Comerma
Vinyet Figueras
Julia Menendez
Marta Fabregas
Paula Casasayas
Lara Domenech
Colla Pons
Anna Comerma
Marta Folch
Cristina Pamies