Els shoot outs han donat la victòria a l’Atlètic Terrassa al Campionat d’Espanya Cadet Femení Sala jugat a Marina d’Or del 27 al 29 de desembre. .  Les grogues han jugat la final contra el Club Egara i el gol de Maria Gestí  (5-5/1-2) els ha donat la victòria i el títol.

Les noies entrenades per Jordi Fitó han arribat a la final amb 19 gols a favor i només 4 en contra. Les jugadores de l’ Atlètic Terrassa van debutar golejant al CH Xaloc (7-0) i al Club de Campo (3-0). Al partit per definir la primera plaça de grup van guanyar per 9 a 4 al CH Sardinero i a semifinals, es van imposar còmodament a la RS Tenis (7-3). L’altra semifinal la va jugar el  Club Egara  contra el CH Sardinero (9-4), victòria que li va donar el passi per jugar la final.

Els Premis Individuals han estat per Núria Carles del Club Egara  (Millor Jugadora) i Maria Gestí de l’ Atlètic Terrassa (Màxima Golejadora).  El Junior FC va rebre el Premi Fair Play.

Classificació Final:

1.- ATLÈTIC TERRASSA

2.- CLUB EGARA

3.- CH Sardinero

4.- RS Tenis

5.- Club de Campo

6.- JUNIOR FC

7.- SPV Complutense

8.- CH Xaloc

A la final masculina també s’han trobat dos equips catalans: FC Barcelona  i  Junior FC i ha guanyat el conjunt blaugrana  per 3-2.

El conjunt de Pep Olivé es va imposar còmodament a tots els seus rivals, al CD Terrassa  per 8 a 1, al CH Sardinero per 3-6 i al Club de Campo per 3-1. La semifinal, jugada contra el Club Egara, es va decidir als shoot outs (1-1/3-2).  El Junior FC es va classificar per disputar el partit de la final al vèncer al CH Sardinero al partit de Semifinal per 3-2.

La medalla de Bronze ha estat pel Club Egara  que ha guanyat al  CH Sardinero per 3-1.

Els  Premis Individuals han estat per Oriol Bozal del Junior FC (Millor Jugador), Joan Martínez del FC Barcelona (Millor Porter) i Andreas Rafi del  FC Barcelona (Màxim golejador). El Junior FC, com al campionat femení,  va ser distingit amb el  Premi Fair Play.

Classificació Final:

1.- FC BARCELONA

2.- JUNIOR FC

3.- CLUB EGARA

4.- CH Sardinero RS Tenis

5.- UD Taburiente

6.- CD TERRASSA

7.- SPV Complutense A

8.- Club de Campo